Motyvacinis laiškas 2022 metams

Motyvacinio laiško pavyzdžiai sukurti ir išskirtinai pritaikyti Jūsų kalbai bei profesijai.

4.5/5

Gero motyvacinio laiško pavyzdys

Atsisiųsti

Įrašykite savo el. pašto adresą ir pavyzdį netrukus atsiųsime ten!Motyvacinių laiškų pavyzdžiai pagal kalbą

Motyvacinių laiškų pavyzdžiai pagal profesiją

Profesionalūs nemokami motyvacinio laiško šablonai

4.5/5

Klasikinis motyvacinis laiškas

Atsisiųsti

Įrašykite savo el. pašto adresą ir šabloną netrukus atsiųsime ten!4.2/5

Minimalus motyvacinis laiškas

Atsisiųsti

Įrašykite savo el. pašto adresą ir šabloną netrukus atsiųsime ten!Profesionalūs mokami CV ir motyvacinio laiško šablonai

5/5

1.90 €

Modernus CV

4.5/5

0.90 €

Universalus CV

4.5/5

1.90 €

Vadybininko CV

3.5/5

0.90 €

Paprastas CV

Jei sukate galvą, kaip turėtų atrodyti motyvacinis laiškas darbdaviui, ir, negana to, nenuspriandžiate, kaip gražiai ir estetiškai jį sumaketuoti, galbūt paprastas ir profesionalus šablonas yra būtent tai, ko jums reikia. Šioje svetainėje iš nemokamų šablonų galite pasirinkti paprastą ir geriausiai jums tinkantį. Galite pasirinkti šabloną su nuotrauka ar be jos. Mes tap pat sukūrėme trumpą gidą, kaip parašyti tobulą motyvacinį laišką. Jei sunku išsirinkit iš mūsų siūlomų motyvacinio laiško pavyzdžių, rekomenduojame išmėginti Wozber šablonų kūrimo įrankį.

laiskas

motyvacinis laiškas, laiskas pavyzdys

Kiekviename atsisiųstame faile jūs gausite: motyvacinio laiško šabloną lietuvių kalba, motyvacinio laiško šabloną anglų kalba ir specializuotų šriftų instaliacijos failus. Visi Mūsų sukurti šablonai yra koreguotini ir papildomi MS Word pragramoje.

Visi CVEKAS.LT sukurti nemokami šablonai yra originalūs ir profesionaliai sukurti mūsų dizainerių. Jei kils nesklandumų naudojantis šiais šablonais, visada galite rašyti adresu geras@cvekas.lt, susisieksime su Jumis ir padėsime kuo greičiau išspręsti problemą. Tikimės, kad mūsų paslaugos padės Jums Jūsų darbo paieškose.