Pradžia » Karjeros patarimai » Kaip siųsti CV ir motyvacinį laišką?

Kaip siųsti CV ir motyvacinį laišką?

Praėjo tos dienos, kai žmonės savo CV su motyvaciniais laiškais išspausdindavo ant popieriaus. Šiais laikais labiau tikėtina, kad jūsų bus paprašyta nusiųsti juos el. paštu. Tai sukuria savotišką antrinio lygio motyvacinį laišką: paties el. laiško turinį. Bet kaip siųsti CV taisyklingai? Niekada nebijokite, mes jums padėsime.

Kaip rašyti CV?

Kaip rašyti motyvacinį laišką?

kaip siusti CV

Tai reiškia, kad jie yra fiksuoti ir jų negalima taisyti / keisti.

Atsižvelgiant į teksto apdorojimo programinę įrangą, galite išsaugoti dokumentus kaip PDF rinkmeną, spausdindami į „Adobe PDF“. Jei ne, yra programų, kuriomis galite konvertuoti failą į PDF.

Visada įtraukite savo vardą į failo pavadinimą, kad būtų akivaizdu, kad CV priklauso jums. Daugiau skaitykite: kaip rašyti CV pavadinimą?

Temos eilutė yra viena iš svarbiausių el. pašto pranešimų dalių, kai kreipiatės dėl darbo: ji turėtų paaiškinti skaitytojui, kas jūs esate ir į kokį darbą pretenduojate. Kartais skelbime apie laisvą darbo vietą prašoma nurodyti konkrečią temą – visada dar kartą patikrinkite, ar el. laišką siunčiate su teisinga temos eilute.

Galite įrašyti taip: Darbo pozicija – Vardas Pavardė

Prie el. laiško pridėkite temą prieš pradėdami jį rašyti, tokiu būdu nepamiršite jos įtraukti vėliau.

Svarbu į el. laišką įrašyti visą jūsų kontaktinę informaciją. Žmonės galės su jumis susisiekti, o jūs atrodysite labai profesionaliai.

Įrašykite savo vardą, pavardę, el. pašto adresą ir telefono numerį. Norėdami pridėti parašą prie savo el. pašto, sukurkite jį, naudodamiesi bet kurio pašto pagalbos užduočių juosta ieškodami „el. parašas“.

Jei negalite to išspręsti, paprasčiausiai įveskite savo kontaktinę informaciją (vardą, el. pašto adresą, telefoną, linkedin) pranešimo apačioje.

Kaip pildyti LinkedIn?

Jei darbdavys paprašė jūsų pridėti savo CV ir motyvacinį laišką, el. laiško turinys neturėtų būti šių dalykų kopija. Tokiu atveju pakartokite, kas esate, kokio darbo ieškote, savo kontaktinius duomenis ir, svarbiausia, pridėkite CV ir motyvacinį laišką.

Jei būsimas darbdavys paprašė pridėti tik CV, el. pašto laišką traktuokite kaip motyvacinį laišką. Jei jau parašėte motyvacinį laišką, įklijuokite jį į el. laišką. Jei to nepadarėte, turite pasakyti darbdaviui, kodėl jūs kreipiatės dėl darbo pozicijos, ką turite pasiūlyti ir ką žinote apie įmonę.

Prieš spustelėdami Siųsti, įsitikintumėte, jog visi priedai yra pridėti ir el. laiške nėra rašybos / gramatinių klaidų. Viskas — dabar žinote, kaip siųsti CV taisyklingai!