Nemokami CV šablonai 2020 metams

✓ CV šablonas nemokamai — atsisiųskite bet kurį. Čia CV šablonai yra nemokami.
Juose galite įrašyti savo CV duomenis ir naudotis kaip laisva CV forma.
Kiekvienas šablonas yra sudarytas lietuvių ir anglų kalba redaguojamame WORD Docx faile.

4.5/5

Klasikinis CV

4.5/5

CV be nuotraukos

4/5

Minimalus CV

4.5/5

CV su nuotrauka

4.5/5

Spalvingas CV

4.5/5

Solidus CV

Profesionalūs mokami CV šablonai

5/5

1.90 €

Modernus CV

4.5/5

0.90 €

Universalus CV

4.5/5

0.90 €

CV su nuotrauka

3.5/5

1.90 €

Originalus CV

4.5/5

1.90 €

Vadybininko CV

3.5/5

0.90 €

Paprastas CV

Jei sukate galvą, kaip prašyti tobulą ir profesionalų CV, ir, negana to, nenuspriandžiate, kaip gražiai ir estetiškai jį sumaketuoti ir pritaikyti 2020 m., galbūt paprastas ir profesionalus CV šablonas nemokamai yra būtent tai, ko jums reikia. Šioje svetainėje iš nemokamų gyvenimo aprašymo blankų galite pasirinkti, kuri CV forma jums tinka labiausiai. Galite pasirinkti CV šabloną su nuotrauka ar be jos. Jei sunku išsirinkit iš mūsų siūlomų gyvenimo aprašymo šablonų, rekomenduojame išmėginti Wozber šablonų kūrimo įrankį ir perskaityti Mūsų parašytą gidą, kaip parašyti CV.

Kiekviename atsisiųstame mūsų nemokamo CV šablono faile jūs gausite: CV šabloną lietuvių kalba, CV šabloną anglų kalba ir specializuotų šriftų instaliacijos failus. Visi mūsų sukurti CV šablonai yra koreguotini ir papildomi MS Word Docx pragramoje.

Visi CVEKAS.LT sukurti nemokami šablonai yra originalūs ir profesionaliai sukurti mūsų dizainerių. Jei kils nesklandumų naudojantis šimis CV formomis, visada galite rašyti adresu geras@cvekas.lt, susisieksime su Jumis ir padėsime kuo greičiau išspręsti problemą. Tikimės, kad mūsų paslaugos padės Jums Jūsų darbo paieškose.