Pradžia » Karjeros patarimai » Verslo idėjos

Verslo idėjos

Pradėti verslą yra sunku, tai ilgas sunkus šūkis, o statistiškai jis tikriausiai žlugs. Tačiau verslo pradžia yra tik problema, su kuria susidursite, jei pirmiausia galėsite sugalvoti verslo idėją. Kokios verslo idėjos geidžiate jūs?

Nesvarbu, ar norite užsidirbti pinigų, ar ką nors veikti, kai vaikai mokosi mokykloje, ar sukurti kitą „Facebook“, čia pateikiamas gausus verslo idėjų sąrašas, suskirstytas į keturias pagrindines sritis:

Kad būtų šiek tiek lengviau pradėti, kiekviename įraše apžvelgsime verslo idėją / modelį, ką turėsite padaryti, kad pradėdumėte, ir kur turėtumėte sutelkti dėmesį, kad verslas augtų.

1. Tinklaraščio kūrimas

Tinklaraščių rašymas yra vienas iš pirmųjų verslo modelių, atsiradusių išradus internetą. Kasdien skelbiama daugiau kaip 4,4 milijono tinklaraščio įrašų, ir tai auga dėl to, kad daugėja tinklaraščių mėgėjų ir visos leidybos industrijos, pereinant prie grynai internetinio modelio. Atsižvelgiant į tai, tinklaraščių erdvė yra itin konkurencinga, tačiau vis dar yra vietos naujiems įrašams.

Norėdami pradėti rašyti tinklaraštį, turėsite nuspręsti, kokią nišą aprėpsite (populiariose srityse yra verslas, grožis, gyvenimo būdas ir finansai, nors jų yra ir daug daugiau). Taip pat turėsite gerai suprasti paieškos sistemų rinkodarą, dizainą, turinio rinkodarą, rašymą, redagavimą ir daugumos pagrindinių skaitmeninės rinkodaros mechanizmų (socialinių, el. pašto ir pranešimų) naudojimą.

Tada turėsite nusipirkti domeno vardą, nustatyti prieglobą ir sukurti tinklaraščio stiliaus svetainę naudodami svetainių kūrimo priemonę ar „WordPress“ (taip pat galite naudoti tokias platformas kaip „YouTube“ ar „Vimeo“, jei naudojate vaizdo įrašų tinklaraštį). Įsitikinkite, kad jūsų svetainė pritaikyta mobiliesiems (interaktyvus dizainas); daugiau nei 50% jūsų skaitytojų žiūrės jūsų tinklaraštį naudodamiesi mobiliaisiais įrenginiais. Tada nustatykite „Google Analytics“, kad galėtumėte peržiūrėti skaitytojų statistiką ir įsitikinti, kad jūsų GDPR atitinka (pagal numatytuosius nustatymus tinklaraščiai turi didžiulį poveikį tvarkant ir saugant asmens duomenis).

Dabar turėsite sudaryti turinio planą (pagrindiniams raktinių žodžių tyrimams naudokite raktinių žodžių planavimo priemonę). Sukurti tvirtą turinio planą bus jūsų sėkmės raktas ir tai užtruks mažiausiai 2–3 savaites. Dabar atėjo laikas sukurti savo socialinius profilius, naujienlaiškių šablonus / užfiksuotus duomenis ir sudaryti nuolatinį rinkodaros planą, kaip auginti ir išlaikyti auditoriją šiais kanalais.

Iš tinklaraščių vis dar daugiausia gaunama iš reklamos, paprasčiausias būdas pradėti nuo to yra kreiptis į prisijungimą prie „Google Ads“ (mokama už paspaudimą ir tūkstantį lankytojų parodymų) ir pateikti tinkamus skelbimus geriausiai veikiančiose jūsų tinklaraščio pozicijose (turinyje, antraštėje, poraštė ir šoninė juosta). Tinklaraščiai, sutelkiantys dėmesį į sritį ar nišą, kurioje turinys sutampa su konkrečiais produktais / paslaugomis, taip pat gali efektyviai uždirbti pinigus naudodamiesi filialų rinkodara (reklamuodami atskirą įmonės produktą ir imdami komisinius už visus pardavimus). Tinklaraščiuose, susijusiuose su B2B, taip pat galite ištirti potencialių klientų generavimą (rinkdami informaciją / skaitytojų susidomėjimą pirkti konkretų produktą / paslaugą, tada parduodant tiesioginius tiekėjus ar trečiųjų šalių tiekėjus).

Rašymas tinklalapiams, kaip jau minėjome, yra itin konkurencingas žaidimas, tačiau kiekvieną dieną pradedami nauji tinklaraščiai, kurie galiausiai tampa sėkmingi ir pelningi, tai nėra greitas būdas užsidirbti pinigų internete, tačiau palyginti maža verslo pradžios ir plėtros kaina.

2. Pirkimas ir pardavimas eBay

„eBay“ yra internetinis aukcionas, kuriame galite nusipirkti ir parduoti praktiškai bet kokių naujų ar naudotų prekių, kurias tik sugalvosite.

Pirkimas ir pardavimas „eBay“ yra meno forma, yra daugybė pigių ir nuvertintų daiktų, kuriuos galite rasti, teisingai perrašyti į platformą ir gauti pelno. Taip pat galite pirkti iš kitų platformų (t. Y. „Alibaba“) ir perparduoti „eBay“. Arba, jei trūksta lėšų, reikalingų atsargoms įsigyti iš anksto, pigesnis siuntimas „eBay“ gali būti geresnis sprendimas, nes jums nereikės pirkti ar laikyti atsargų.

Norėdami pradėti naudotis „eBay“, turite susikurti „eBay“ ir „PayPal“ paskyras. Tada turite apibrėžti, kokią nišą produktų ketinate pirkti ir parduoti per savo „eBay“ parduotuvę. Šiuo metu viskas susiję su sandorių ieškojimu platformoje ir už jos ribų, kad vėliau būtų galima parduoti pelną. Rinka gali greitai pasikeisti, todėl norėdami išlikti pelningi, turėsite nuolat koreguoti daugumą savo nišų.

Kalbant apie pardavimą, „eBay“ produtų aprašymai yra labai svarbus pardavimo apimčiai ir kainai. Įsitikinkite, kad turite aukštos kokybės nuotraukų ir pateikite aiškų prekės aprašymą (būklę, pristatymo laiką ir pan.). Daugeliu atvejų teisingas pateikimas gali padidinti galutinę aukciono kainą iki 20%. Taip pat turite įsitikinti, kad jūsų prekės yra tinkamai suskirstytos į kategorijas ir turi tinkamą pavadinimą, kad pirkėjai galėtų rasti jūsų prekę per „eBay“ ir paskatinti spustelėti jūsų produktų sąrašą. Pradėkite nuo mažų prekių, nusipirkite produktų, tada juos perpakuokite arba patobulinkite ir parduokite pelnui. „eBay“ yra daugybė pardavėjų, o tapti sėkmingu „eBay“ prekybininku gali būti ilgas sunkus šūkis. Statistiškai, kaip ir daugeliui įmonių, jums lemta žlugti, tačiau taip pat yra galimybių kurti itin pelningą verslą, jei galite atkakliai priimti protingus sprendimus.

3. Laisvai samdomas darbuotojas (Freelance)

Norint tapti laisvai samdomu darbuotoju, reikia turėti specialisto įgūdžių, kurie yra paklausūs ir iš kurių galima gauti pajamų. Pavyzdžiai: interneto svetainių kūrimas, grafinis dizainas, reklamų rašymas, programinės įrangos kūrimas, verslo plėtra ir virtuali pagalba (galite padaryti beveik viską, pradedant logotipo dizainu ir rašant pranešimus spaudai).

Iš čia jūs užsiregistruojate „UpWork“ ir „PeoplePerHour“, tada imkitės tiek laisvai samdomų koncertų, kiek galite gauti iš rankų. Norėdami susikurti savo profilį ir įsidarbinti, turėtumėte sudaryti tvirtą portfelį ir gauti pakankamai daug teigiamų atsiliepimų.

4. „YouTube“ žvaigždė / „vlogger“

Populiarios „YouTube“ žvaigždės uždirba juokingą pinigų sumą iš reklamos.

Norėdami pradėti, turėsite nuspręsti, kokį vaizdo turinį gaminsite. Kai kurios populiariausios nišos apima sveikatą, gyvenimo būdą, madą ir grožį. Tada turėsite susikurti „YouTube“ paskyrą ir išmanyti, kaip suprasti platformą (kaip rašyti pavadinimus, koks turinys populiarus ir kaip galite išaugti).

Svarbu pažymėti, kad nors kai kurie „YouTube“ vartotojai tampa žvaigždėmis per naktį, daugumai reikia daugybės metų kurti ir skelbti naujovišką turinį, norint sukurti rimtą abonentų bazę, kuri atneštų nuolatinių pajamų iš reklamos.

Daugelis prekės ženklų taip pat pradėjo mokėti „YouTube“ žvaigždėms (įtakingiesiems) už produktų / paslaugų reklamavimą, ir tai yra dar vienas pajamų šaltinis, kurį galite padidinti, kai turite pakankamai didelę abonentų bazę (pasiekiamumą).

5. Perpardavimas (Dropshipping)

Pristatymo procesas yra tas, kai jūs įtraukiate tiekėjų produktus į savo internetinę parduotuvę ar pardavimo platformą, nepirkdami atsargų iš anksto. Su šiuo tiekėju jūs esate susitarę, kad užsakydami klientą įsigysite produktą iš tiekėjo, o tiekėjas sutiks pristatyti produktą klientui (taip pat paprastai susidoroja su bet kokia grąža). Panašus į filialą, tačiau vartotojas gali likti jūsų svetainėje. Jūs vis dar parduodate produktus be atsargų reikalavimų, tačiau kontroliuojate pirkimo procesą.

Šis el. prekybos būdas reiškia, kad jūs neturite jokių sandėliavimo ar sandėliavimo poreikių, o jūsų gryni pinigai nėra susieti su atsargomis sėdint (tai paprastai yra didelė mažmeninės prekybos įmonių pinigų srautų problemų priežastis). Dropshipping dirba su mažesne pelno marža nei perkant atsargas iš anksto, 20-30% pelno marža yra normali, o perkant atsargas iš didmenininko būtų įprasta 60-70% marža (marža yra mažesnė, bet rizika yra daug mažesnė) .

Pradėti sėkmingą „drop-shopping“ verslą yra patikimų tiekėjų pasirinkimas tinkamiems produktams tinkama marža, sutelkti dėmesį į konkrečią nišą ar ieškoti tendencijų, kurias galite panaudoti norėdami gauti pelną (t. Y. „Fidget“ suktukai būtų geras to pavyzdys) . Čia turėsite nustatyti internetinę parduotuvę ir atidaryti atitinkamų pardavimo platformų (t. Y. „Ebay“) sąskaitas.

Kalbant apie rinkodarą, klientus galite pasiekti naudodamiesi įprasta skaitmenine rinkodara (socialinės žiniasklaidos rinkodara, el. Pašto rinkodara, mokamos paieškos rinkodara …). Jei naudojate tokią platformą kaip „Ebay“, rinkodarai įsitikinkite, kad jūsų įrašas išsiskiria profesionaliomis nuotraukomis, gerais aprašymais ir gerais atsiliepimais.

Galiausiai reikia išsiaiškinti, ar tinkamas (-i) pristatymo (-ų) tiekėjas (-ai) yra kritinis. Turite įsitikinti, kad jie yra patikimi ir ar pristatymo laikas yra protingas, nenorite, kad klientai atšauktų užsakymus prieš jiems atvykstant (daugelis siunčiančių siuntėjų yra Kinijoje , produkto pagaminimo ir pristatymo laikas gali reikšti, kad klientą pasiekti gali prireikti kelių mėnesių).

6. Kurkite ir pardavinėkite programėles

Jei esate puikus programų kūrėjas, galite juos išardyti ir užklijuoti „AppTopia“, kad parduotumėte. Daugelis įmonių ir asmenų nori pradėti kurti verslą, pagrįstą programomis, arba sukurti naują esamam savo verslui pritaikytą verslą. Tokiais atvejais jiems yra paprasčiau nusipirkti parengtą programą, artimą programai ar tiksliai tai programai, kurią jie norėjo sukurti (o ne patys kurti arba perduoti / valdyti programos kūrimą).

Populiarios parduodamos programos apima žaidimus, produktyvumą ir verslo valdymą („Notepad“ programa pirmosiomis „App Store“ dienomis per savaitę uždirbo beveik 1 000 000 svarų sterlingų). Norėdami pradėti, turite būti ekspertas kūrėjas, galintis sukurti patikimą kodą, taip pat patogiai naudotis IOS ir „Android“ kūrimo kalbomis. Jums taip pat reikės atitinkamos kūrimo programinės įrangos (t. Y. „Sublime“), ergonomiškos didelės galios kompiuterio sąrankos (siekiant sumažinti riziką sveikatai dėl ilgų darbo valandų) ir el. Pašto adreso.

Kalbant apie rinkodarą, galite naudoti „SellMyApp“ ir „Fliptopia“, kad išvardytumėte savo parduodamas programas, prieš kurdami programą būtinai įvertinkite, kas yra populiaru / kainuoja, kad užtikrintumėte sveiką grąžą.

7. Parduokite fotografijas ir vaizdo įrašus

Daugelis svetainių naudoja atsarginius vaizdus, ​​iš esmės nuotraukas, kurias perka internetu iš tokių platformų kaip „Shutterstock“, „Adobe Stock Photos“ ir kt., Kad galėtų naudoti savo svetainėse ir rinkodaros medžiagoje. Taip pat yra daug nemokamų nuotraukų nuotraukų svetainių, tačiau jose dažnai trūksta nuotraukų kokybės asortimento mokamose nuotraukų svetainėse (todėl įmonės paprastai renkasi mokamas akcijų nuotraukas rinkodaros medžiagai / svetainėms).

Pradėti tapti akcijų fotografu yra gana paprasta; turėsite padorų DSLR fotoaparatą ir patirsite fotografiją. Viskas yra populiarių nuotraukų temų (finansai, produktyvumas, darbas namuose …) nustatymas ir aukštos kokybės nuotraukų fotografavimas / redagavimas, tada jų kūrimas ir įkėlimas į pardavimo paskyras minėtose platformose. Jūs gausite sumokėtą autorinį atlyginimą už licencijavimą ar už vienkartinius pirkinius, priklausomai nuo platformos (jie ims komisinį mokestį).

Jei užstringa, ką pradėti fotografuoti, reikia daug atsargų nuotraukų ir žmonių, atliekančių įvairius veiksmus (t. Y. Jaunas profesionalus spausdinimas kompiuteriu), nuotraukų. Galite gauti prieigą prie vietinių modelių per tokias platformas kaip „bidvine“ (arba per tiesioginį „Instagram“ kontaktą, kuris paprastai yra pigesnis / greitesnis), tada padarykite šimtus nuotraukų, kuriose modeliai atlieka skirtingus veiksmus. Be to, galite kurti vaizdo įrašų turinį. Daugelio bendrovių populiarūs bepiločių orlaivių vaizdai iš didžiųjų miestų naudojami fone savo nukreipimo puslapiuose.

Apskritai, būdamas sėkmingas fotografijų fotografas, reikia sukurti profesionalių profesionalių nuotraukų, kurių paklausa yra didelė. Tai verslo idėjos pradžia.

8. el. knygų rašymas

Įsivaizduojate kitą Emily Bronte? Kodėl gi neparašius ir neišleidus romano ar grožinės literatūros knygos (srityje, kurioje turite specialių žinių).

Niekada nebuvo taip paprasta rašyti, publikuoti ir platinti savo raštus. El. Knygos leidžia pasiekti didelę potencialią auditoriją per tokias platformas kaip „Kindle“ (nereikia tradicinio leidėjo ir spausdinimo išlaidų).

Kaip ir kiekvienos knygos pradžioje, turite nuspręsti dėl prielaidos, ką rašote, struktūrizuoti siūlomą tekstą, redaguoti ir tada paskelbti (visada gerai, kad prieš publikuodami gautumėte antrą nuomonę ar naudotumėte profesionalų redaktorių). Norėdami platinti savo el. Knygą, galite naudoti savo svetainę ir nurodyti savo parduodamą knygą tokiose platformose kaip „Lulu“, „Kindle“, „Smashwords“, „Kobo“ ir daugelyje kitų.

Kalbant apie rinkodarą, jei nurodote el. Knygą aukščiau esančiose platformose, svarbu gauti kuo daugiau teigiamų atsiliepimų, kad galėtumėte pakilti į reitingą jūsų konkrečiame knygų lauke, kad padidintumėte pardavimą (ir įtikintumėte žmones pirkti jūsų el. Knygą). Iš pradžių tai galite padaryti paprašę draugų ir šeimos narių nusipirkti ir peržiūrėti jūsų knygą.

Toliau sutelkite dėmesį į internetinius leidinius, kuriuose siūlomos nemokamos jūsų knygos kopijos, kad jie galėtų peržiūrėti, ir teikia labai reikalingą turinio rinkodarą, kad pritrauktų jų auditoriją (taip pat galite pasiūlyti parašyti ypatybes ir susieti knygą). Rašyti ir išleisti el. Knygą yra gana lengva, svarbiausia yra parašyti puikią knygą ir įdėti daug pastangų rinkodaros srityje, kai tik turėsite traumos iš rinkodaros, jūsų el. Knygos populiarumas ir pardavimai sukels sniegą.

9. Gaminkite ir parduokite dirbinius

Rankų darbo prekės per pastaruosius kelerius metus išpopuliarėjo (nuo pritaikytų šunų paltų iki išgraviruotų žiedų ir ne tik), o užsakytų rankų darbo prekių paklausa nerodo sulėtėjimo.

Rankų darbo verslo kūrimas yra susijęs su įgūdžiais ir madingo / paklausaus gaminių, kuriuos galite gaminti, pasirinkimu (turėsite atidžiai treniruoti produkto kainą, valandas ir medžiagas). Jei jau turite rankų darbo įgūdžių arba žinote, kaip pagaminti tam tikrą produktą, galite pradėti iš karto. Jei neturite daug įgūdžių, galite išmokti gaminti sukurtus gaminius. Pavyzdžiui; galėtumėte išmokti gaminti juvelyrinius dirbinius, knygas ar odą, kad sukurtumėte įvairių rankų darbo gaminių.

Parduoti rankų darbo gaminius dar niekada nebuvo taip paprasta, kad pasiektumėte vartotojus, galite naudoti tokias platformas kaip „Etsy“ ar „NOT ON AUGTINĖ gatvė“ (kiekviena platforma ima komisinius mokesčius už parduotas prekes, verta pažymėti, kad „Etsy“ yra mažiausia). Taip pat galite nustatyti internetinę parduotuvę naudodami tokią programinę įrangą kaip „Magento“ arba, jei nesate techniškai nusiteikęs „Shopify“.

Rankų darbo rinka yra konkurencinga, kad išsiskirtumėte, turėsite sukurti tikrai patrauklų prekės ženklą ir užtikrinti, kad jūsų gaminių vaizdai ir aprašymai būtų puikūs. Kalbant apie klientų įsigijimą amatininkų platformose, viskas yra apie tai, kaip gauti teigiamų atsiliepimų, kad galėtumėte pagerinti tam tikrų paieškų reitingus. Jūsų pačių parduotuvei socialinė žiniasklaida yra puiki vieta reklamuoti, o būtent tokio tipo produktai labai gerai tinka vizualinėms platformoms (t. Y. „Pinterest“, „Instagram“).

Jei norite padidinti savo pajamas ne tik iš produktų, bet ir parduoti dirbtuves, mokančias žmones vienas nuo kito ar grupėse gaminti skirtingus produktus ar tam tikrus rankų darbo įgūdžius. Daugelis rankdarbių specialistų, vykdydami tokius kursus, uždirba 200–300 svarų sterlingų per dieną, nes dirbtuvių klientai įtraukia save į craftcourses.com.

10. Perparduokite bilietus

Parduokite bilietus į pasirodymus ir koncertus tiesiogiai į vietą kaip perpardavėjas, arba nusipirkite juos patys ir parduodate aukščiausios kokybės arčiau laiko. Svarbu žinoti, kad neteisėta perparduoti bilietus į sporto renginius, nebent turite aiškų minėto sporto klubo / organizacijos leidimą tai padaryti. Tačiau visiškai teisėta perparduoti bilietus į kitus renginius, pavyzdžiui, koncertus ir koncertus.

Gatvių pirkinių, kuriais prekiaujama bilietais, dienos iš esmės praėjo, nes perpardavimas dažniausiai persikėlė į internetą. Norėdami pradėti, turėsite susikurti paskyras „Viagogo“, „Biletto“ ir kitose antrinių bilietų rinkos svetainėse. Norint, kad šis verslas veiktų, reikės nusipirkti daug bilietų, o tai reiškia, kad jums reikės pakankamai kapitalo, kad galėtumėte nusipirkti ir laikyti bilietus, kol ateis laikas parduoti antkainį. Antriniai bilietų pardavėjai gali gauti nuo 30% iki 500% pelno maržą, jei renginys yra populiarus / išparduotas (ypač festivalio bilietai parduodami netoli renginio atidarymo laiko, kad būtų didelė grąža).

Dabar reikia neautomatiškai nusipirkti bilietus į renginius rankiniu būdu arba naudoti programinę įrangą (daugelis svetainių sugenda dėl tam tikros bilietų paklausos, todėl svarbu greitai nusipirkti). Norint pasisekti šiame versle, reikia gerai suprasti, į kokius renginius ir kada parduoti bilietus, kad būtinai grąžintumėte.

11. Kurkite Webinarus

Internetiniai seminarai yra tiesioginiai vaizdo seansai, kuriuose konkrečią temą nagrinėja ekspertai, o auditorija gali bendrauti / užduoti klausimus. Iš tikrųjų tai yra internetinio mokymo forma, pastaraisiais metais internetiniai seminarai populiarėja, ypač technologijų, rinkodaros ir finansų srityse (sudėtingi dalykai ir produktai). Internetiniai seminarai yra puikus būdas parduoti produktus ir paslaugas.

Norėdami pradėti kurti internetinio seminaro verslą, turėsite nuspręsti dėl internetinio seminaro programinės įrangos, kurią ketinate naudoti. Jums taip pat reikės tam tikros populiarios srities patirties, paruoškite kursų / programų medžiagą ir turėsite pakankamai pasiekiamumo per mokamą reklamą ar esamus rinkodaros kanalus, kad dalyviai užsiregistruotų į jūsų internetinį seminarą.

Paprastai internetiniai seminarai naudojami tam, kad įtvirtintumėte jus kaip tam tikros srities minties lyderį, ir tada uždirbate pinigų parduodant savo paslaugas tiesiogiai (edukaciniai kursai, konsultacijos) arba per susijusius produktus. Pavyzdžiui; atitinkamo apskaitos programinės įrangos paketo reklamavimas kartu su internetiniu seminaru mažų įmonių sąskaitose.

12. Pirkite ir parduokite domenus

Domeno vardas yra svetainės pavadinimas (t. Y. Verslininkashandbook.co.uk). Nuo pat pirmųjų interneto dienų sumanūs domenų pirkėjai nusipirko bendrų terminų aukščiausio lygio domenus (.com, .net, org yra keli pavyzdžiai) ir uždirbo turtą juos perparduodami vėliau (pvz., Cars.com). . Svarbu pažymėti, kad taip pat galite specializuotis populiariuose šalies lygio domenuose, kur yra paklausa (visi populiarūs yra .co.uk, .US, .IO).

Pastaraisiais metais buvo išleista daug naujų aukščiausio lygio domenų vardų (.inc, .dev ir .is yra keli), o tai reiškia, kad dabar yra nauja galimybė įsigyti populiarius bendrojo termino domenus ir juos parduoti siekiant pelno.

Ši įmonė neturi sąrankos išlaidų; jums tiesiog reikia prieigos prie kompiuterio ir daug laiko tyrinėti, rasti ir įsigyti domenus. Norėdami pradėti, turėsite sukurti kelias paskyras domenų vardų registratoriuose ir aukcionų svetainėse (Namecheap, SEDO, Godaddy …), šios platformos leidžia jums rasti domenus ir juos įsigyti. Toliau kalbama apie naujų domenų, kurių dar nepirkta, ar domenų vardų, kurių galiojimo laikas baigsis, paiešką, ir jūs manote, kad tai galima parduoti pelningai (nustebsite, kiek domenų prarandama dėl to, kad žmonės pamiršta atnaujinti domeną) domenas). Aukcionus taip pat galite naudoti norėdami nusipirkti domenus už priimtiną kainą ir parduoti toliau, jei manote, kad galima gauti pelno.

Tada atėjo laikas rasti pirkėjų savo domenams. Pavyzdžiui; jei pirkote domeno pavadinimą creative.com, galite sukurti potencialių skaitmeninės kūrybos pramonės pirkėjų sąrašą ir susisiekti su jais, kad jie tiesiogiai parduotų domeną, arba pranešti jiems apie aukciono datas / išsamią informaciją.

Atminkite, kad net jei yra domeno vardo, kuris yra prekės ženklo įmonės pavadinimas, produktas ar paslauga, supirkimas, tai gali reikšti, kad galite būti priversti parduoti tą domeną už mažą kainą arba be jokio mokesčio prekės ženklo savininkui, jei jie to nori (atsižvelgiant į teisinę jurisdikciją) ).

Prekės ženklų terminų / pavadinimų variantai taip pat gali būti priversti parduoti tokiu būdu / kartais juos įsigyti yra neteisėta. Šie domenai paprastai perkami turint mintyje, kad šie domenai dažniausiai sulauks srauto iš populiarių domenų vardų rašybos arba neteisingai pateiks kitą įmonę kaip tą patį prekės ženklą. Didelio domeno aptikimas ir už nedidelę kainą užfiksavimas gali būti kelias į didelius pinigus – sėkmės domenų medžioklėje!

13. Tapkite Virtualiu asistentu

PA įdarbinimo dienos praėjo; virtualūs padėjėjai yra visi. Virtualūs padėjėjai veikia nuotoliniu būdu ir vykdo įvairias skaitmenines užduotis savo užimtiems klientams. Tai galėtų apimti viską, pradedant tyrimais internete, apdorojant duomenis, užsakant įrangą ir baigiant daugeliu kitų dalykų.

Jei esate užsidegęs organizuotumu ir esate patyręs administratorius, tai puiki namų verslo idėja. Norėdami pradėti, galite įrašyti save į tokias platformas kaip „Upwork“ mažiems projektams, norėdami rasti klientų, su kuriais galėtumėte dirbti ilgainiui (tai yra pelningiausia). Norint gauti verslo per šias platformas ir didinti kainodarą, reikia teigiamų atsiliepimų, todėl pradėkite siūlyti savo paslaugas žemiau rinkos normos, kad sukurtumėte apžvalgas ir puikų portfelį.

Plėsdamiesi taip pat galite apsvarstyti galimybę sukurti virtualią asistento agentūrą, valdyti kitus padėjėjus, kurie galėtų dirbti su klientais jūsų vardu. Šis verslas yra labai pritaikomas, nes daugiausia priklauso nuo darbo jėgos, o dėl savo pobūdžio jūsų komanda greičiausiai bus nutolusi (įrangos ir biuro patalpų sąnaudos sumažės beveik nieko).

14. Tapkite Affiliate Marketer

Kodėl verta parduoti savo produktus, kai galite parduoti kažkieno produktus (pašalindami atsargų, pristatymo ir apmokėjimo rūpesčius / riziką). Čia atsiranda filialų rinkodara; Filialų rinkodara yra kitos įmonės produkto / paslaugos rinkodaros ir mažinimo procesas, jei jie parduoda produktą (-us) klientui, kurį nurodėte vykdydamas rinkodaros veiklą.

Norėdami pradėti palyginti gana paprastai, sukurkite pagrindinę el. Prekybos svetainę, skirtą tam tikrai nišai (ty sveikatai ir tenisui), raskite įdomių produktų su filialų schemomis (tiesiogiai kreipdamiesi į tiekėją arba naudodamiesi trečiųjų šalių filialų platformomis), tada išvardykite šiuos produktus savo parduotuvėje. . Tada susiekite visus mygtukus „Pirkti“ su tiekėjo svetaine (naudodami stebėjimo nuorodas). Kiekvieną kartą, kai kas nors perka, jums mokamas komisinis mokestis už pardavimą. Norėdami greitai pradėti, galite bendradarbiauti su „Amazon“ filialais, kurie siūlo didžiulį produktų asortimentą (iš anksto yra nedaug arba visai nėra išlaidų, nes jums nereikia pirkti produkto, jūs tvarkote tik pardavimus).

Filialų pardavimų generavimas yra susijęs su rinkodara tinkama auditorija, atitinkamo srauto pritraukimas į nukreipimo / produkto puslapius, kuriuos nustatėte parduoti. Taip pat; Jei naudojate internetinį tinklaraštį ar kitokio tipo žiniasklaidos svetainę ir jums pavyko sukurti atsidavusių sekėjų bendruomenę, kuri, nustatydama mokamos prieigos funkcijas, yra dar vienas puikus būdas užsidirbti pinigų, daugelis internetinių leidėjų ir žurnalų dabar siekia tokio tipo pajamų gavimo. mažėjant reklamos ir filialų pajamoms. Jūs netgi galite paleisti mokamos prieigos funkciją naudodami svetainių kūrėjus, pvz., NING, kuri siūlo platformą, kuriant savo bendruomenę ir lengvai paleidžiant mokamą prieigą.

15. Reklaminių tekstų kūrimas

„Copywriter“ vartojimas reiškia asmenį, kuris sukūrė reklaminės medžiagos turinį. Pastaraisiais metais prasmė iš esmės pasikeitė ir reiškia visus, kurie kuria ar rašo turinį. Daugeliui tinklaraščių, svetainių ir įmonių reikia parašyti turinį, auga paklausa patyrusių tekstų autorių, kurie gali rašyti įtraukiančius nukreipimo puslapius, ilgos formos straipsnius ir daug daugiau.

Norėdami pradėti dirbti kaip tekstų kūrėjas, turėsite gerą išsilavinimą (oficialų ar ne), kaip rašyti verslo angliškai, turėti teksto apdorojimo / redagavimo programinę įrangą (tokią „Grammarly“) ir būti velnišku rašytoju – mokėti visą laiką susikaupti kurti patrauklų turinį savo klientams.

Reklaminių skelbimų autorių paklausa yra tokia didelė, kad kalbant apie rinkodarą, jums tereikia išvardyti nuomojamų paslaugų sąrašą tokiose platformose kaip „UpWork“ (pasiūlykite mažesnę rinkos kainą, kad galėtumėte pradėti dirbti ir peržiūrėti).

Kai jūsų reputacija kaip puikus reklamos autorius įsitvirtins, verslas turėtų įsitvirtinti. Ilgainiui taip pat galite susisiekti su mažų ir didelių kompanijų rinkodaros padaliniais, siūlančiais jūsų tekstų rašymo paslaugas.

16. Transkribuokite

Transkripcija yra vieta, kur imate garso failus, klausote ir paverčiate juos rašytiniu turiniu. Verslas reguliariai naudojasi transkripcijos paslaugomis, kad garso ir vaizdo įrašus paverstų rašytiniu turiniu (žiniasklaidos įmonėms tai paprastai yra garso interviu).

Jums reikės geros klausos, prieigos prie padorių ausinių ir galimybės tiksliai paliesti tipą ar tipą greičiu. Norėdami pradėti, galite rasti transkripcijos darbus tokiose platformose kaip „Amazon Mechanical Turk“. Tiesiog paklausykite garso ir užrašykite kiekvieną žodį. Taip pat yra ir brangesnių rinkų, jei galite iš užsienio versti užsienio kalbas į anglų kalbą.

Augant jūsų verslui, galite pasirinkti sukurti prekės ženklą / svetainę ir pradėti savo transkribavimo paslaugą, kad į rinką tektų investuoti į skaitmeninę rinkodarą, ypač orientuotą į paiešką.

17. Vartotojo testavimas

Paleidus naują programinę įrangą / žiniatinklio produktą ar paslaugą, reikia pašalinti daugybę klaidų ir klaidų. Siekdamos sušvelninti šią problemą ir pagreitinti klaidų / klaidų taisymo procesą, įmonės išleidžia daug pinigų vartotojų bandymams.

Vartotojo bandymai yra tai, kur jūs išbandote programinę įrangą, svetaines ar programas, ar jose nėra klaidų, naudojant bendrai arba atlikdami konkrečius veiksmus (testavimo planą). Bendrovė, užsakanti vartotojų bandymus, paprastai suteiks jums prieigą prie programinės įrangos ir ją naudosiant įrašyti / aptikti klaidas / klaidas. Vartotojo testavimas labai skiriasi atsižvelgiant į sudėtingumą ir sumokėtą mokestį.

Norėdami pradėti, galite užsiregistruoti kaip daugelio trečiųjų šalių naudotojų testavimo platformų („UserTesting.com“) testuotojai, įsitaisyti įprastose laisvai samdomų vertėjų platformose arba sukurti savo svetainę, kurioje reklamuojate savo vartotojų testavimo paslaugas. Plėsdamiesi gali būti verta kreiptis į įmones, tiesiogiai siūlančias testavimo paslaugas.

18. Antikvariatas

Antikvarinių daiktų prekyba yra senovinių daiktų pirkimas ir pardavimas (vertės / amžiaus). Atsižvelgiant į turtingą ir senovės JK istoriją, antikvarinių daiktų gausu visoje šalyje. Daugybė turtų yra ir yra daroma naudojant specialias žinias turguose, aukcionuose ir parduotuvėse įsigyjant pigiausių antikvarinių daiktų, tada parduodant senovinius daiktus už daug didesnę kainą tais pačiais kanalais.

Norint pradėti antikvarinių daiktų verslą, reikia turėti daug bendrų žinių apie istoriją / antikvarinius daiktus ir specialių žinių apie planuojamų prekiauti daiktų (t. Y. Sidabro papuošalų, art deco šviestuvų, Edwardo laikų baldų …) kainą, sąlygas ir perpardavimo vertę.

Iš pradžių savo namuose galite sukurti erdvę saugojimui / darbui. Tada pradėkite žvalgytis ir pirkti antikvarinius daiktus per internetinius aukcionus ir iš batų pardavimo. Šiuos daiktus galite perparduoti dalyvaudami atitinkamuose aukcionuose, parduoti kitoms antikvarinių daiktų parduotuvėms / prekiautojams arba tiesiogiai parduoti per savo el. Prekybos platformą.

Tai yra vienas verslas, kuriame galite pradėti nuo mažo ir iki rimto dydžio. JK aukcionuose taip pat yra didelė tarptautinė paklausa, kuri žymiai padidina daugelio antikvarinių daiktų kainas.

19. Darbas už savo prekystalio

Ar žinojote, kad visame pasaulyje žinomame „Camden Market“ galite išsinuomoti prekystalį net už 15 svarų sterlingų per dieną? Kiekvieną savaitę rinkoje apsilanko daugiau nei 500 000 žmonių, londoniečiai ir turistai, tai yra daug potencialių klientų.

Norėdami atidaryti prekystalį, turite nuspręsti dėl produktų, kuriuos ketinate parduoti, tipų, nuspręsti dėl tinkamos rinkos pradėti pardavinėti (atsižvelgiant į mūsų potencialų kliento profilį / dydį) ir susikurti savo F2F pardavimo / pristatymo įgūdžius, daiktus pvz., dėžutės ir etiketės gali žymiai padidinti pardavimo kainą ir apimtį ir taip išsiskirti iš kitų prekystalių).

Sėkmingai važiavę vienoje rinkos prekystalyje, galite pradėti samdyti ne visą darbo dieną dirbančius darbuotojus, kurie savaitgalį valdytų prekystalį, ir pradėti plėstis į keletą prekystalių ar rinkų, atsižvelgiant į paklausą. Norėdami išlaikyti klientus, taip pat galite apsvarstyti galimybę investuoti į prekės ženklo kūrimą ir el. Prekybos svetainę (tai būdinga papuošalų prekės ženklams).

20. Įrangos nuoma

Daug kartų įmonėms ar asmenims reikalinga įranga vienkartiniam naudojimui ar ribotam laikotarpiui, šiais atvejais beveik visada pigiau ir efektyviau išteklius išnuomoti įrangą nei pirkti iš karto. Pavyzdžiui; Išsinuomoti komercinę kilimų valymo įrangą dienai kainuosite apie 25 eurų, o perkant įrangą ir chemikalus – keli šimtai svarų. Verslo požiūriu pavyzdys galėtų būti įmonė, kuriai reikalinga papildoma perdirbimo įranga, kad būtų galima patenkinti vieną didelį vienkartinį užsakymą.

Norėdami pradėti įrangos nuomos verslą, turėsite nuspręsti, ar norite aprūpinti bendrą įrangą asmenims, ar pritaikyti įmones / žmones konkrečioje nišoje, ty statybinius įrankius, valymo įrangą … Turėsite nustatyti fizinę vietą, kur klientai gali rinkti ir atsiųsti įrangą, taip pat svetainę ir atitinkamas mokėjimo sistemas. Daugeliu atvejų šios verslo idėjos išlaidos nėra mažos.

Šio verslo grožis yra tas, kad galite mokėti palyginti dideles nuomos išlaidas, palyginti su įrangos įsigijimo sąnaudomis, todėl investicijų grąža už vieną įrenginį turėtų būti didelė, o atsipirkimas turėtų būti gana trumpas (draudžiant didelę specializuotą statybinę ir kitą sudėtingą įrangą). Norėdami reklamuoti save, galite išvardyti įrangos nuomos verslą vietinėse sąrašo svetainėse, tokiose kaip „FridayAd“, „Gumtree“, „Yelp“ ir „Google“.

Šio tipo verslo rinkodara grindžiama tinklų kūrimu, turėsite užmegzti santykius su vidutinio ir aukšto lygio grynosios vertės asmenimis. Tinkama vieta pradėti šį tinklą būtų apsilankymas vietiniuose renginiuose su prekybos rūmais ar vietos verslo tinklų grupe.

21. Frančizė

Pagal franšizę mokate išankstinį mokestį ir nuolatinį mokestį už esamo sėkmingo verslo prekės ženklo, sistemų ir modelio naudojimą. Iš esmės tai reiškia, kad jei esate užsikabinęs dėl verslo idėjos ar norite jau sėkmingo prekės ženklo / verslo modelio, galite jį nusipirkti.

Tarp populiarių franšizių yra „McDonald‘s“, „Pizza Hut“, „Green thumb“ ir daugelis kitų. Mažesni franšizės pavyzdžiai yra vejos priežiūros ir gydymo verslas „Greenthumb“, turintis franšizę skirtingose ​​šalies vietose.

Norėdami pradėti tyrinėti franšizę, turėtumėte pažvelgti į galimas franšizes, tada atlikti rinkos tyrimus, kad nustatytumėte, ar tam tikras franšizės prekės ženklas / verslo modelis būtų gerai jūsų regione. Būtinai patikrinkite, ar jūsų vietovėje yra esamos franšizės versijos; vargu ar franšizės gavėjai leis leisti kelias franšizes toje pačioje rinkoje / vietoje.

Kai nuspręsite dėl galimų franšizių, kurias norėtumėte įsigyti; atėjo laikas susisiekti su įmonėmis ir sužinoti apie jų siūlomas sąlygas kartu su pradinėmis investicijų sąnaudomis (ypatingą dėmesį skiriant nuolatiniams mokesčiams). Kai pasirinksite franšizę, norėtumėte atidaryti viską, kad pinigai ir ištekliai būtų išlieti į steigimą (vieta, darbuotojai, įranga), tai daugeliu atvejų yra priešinga pigių verslo idėjai!

Franšizės grožis yra tas, kad jūs perkate į jau sėkmingą prekės ženklą / verslo modelį su aiškiu planu. Sakoma, kad tai atsargūs verslai, siūlantys franšizę, kai jie patys neįrodė, kad modelis yra sėkmingas; šioje rinkoje yra kaubojų.

22. Maitinimas

Jei mėgstate gaminti maistą ir galite susitvarkyti su masių maitinimu, maitinimo įmonė yra puiki smulkaus verslo idėja jums. Galite dirbti namuose ir pradėti maitinimą iš anksto apibrėžtais savitarnos patiekalais (su sumuštiniais ir panašiais), tada pereiti prie sudėtingesnių maitinimo paslaugų (tokių kaip kiaulienos kepsniai ir oficialios vakarienės).

Jei pradėsite nuo paprastų maitinimo galimybių klientams, išankstinės įrangos išlaidos yra palyginti mažos, nes namuose turėsite didžiąją dalį to, ko jums reikia. Tačiau jums gali tekti samdyti pagalbą renginiams ir įsigyti nešiojamų stalų / bufeto reikmenų.

Kaip maisto verslas įsitikinkite, kad turite visas reikalingas licencijas (pvz., Maisto ruošimo patalpų higienos sertifikatą) ir tinkamą maitinimo draudimą (apsinuodijimas maistu yra reali potenciali grėsmė tokio tipo verslui).

23. Verslo vystymas

Jei jūsų patogus šaltų skambučių ar el. Laiškų siuntimas, norėdamas parduoti produktus / paslaugas, jaučiasi patogiai užbaigdamas pardavimą, turėdamas pakankamai žinių apie produktą, tada darbas laisvai samdomu kūrėju gali būti jums tinkamiausias verslas.

Dauguma mažų įmonių kenčia nuo prastų pardavimų dėl nepakankamo pardavimo ir rinkodaros proceso nesuvokimo. Kadangi tokia kritinė bet kurio sveiko verslo dalis yra nuolatinė paklausa visiems, kurie gali sukurti ir uždaryti naujus klientus / pardavimus.

Norėdami pradėti, jums reikės tinkamos sutarties telefonu (geriausia – komercinio numerio), el. Pašto paskyros ir gerai išmanyti pardavimo metodiką (verta patikrinti „Straight Line Persuasion“). Taip pat turėsite būti patogūs naudodami reikalingus CRM ir rinkodaros automatikos įrankius. Dauguma verslo kūrėjų ims mokestį pagal sėkmės mokestį (visų pardavimų procentą). Tai reiškia, kad jei esate geras pardavėjas, turintis puikų produktą / paslaugą, dangus yra riba, ką galite uždirbti (nepamirškite sužinokite savo produktą / paslaugą per ir per).

Norėdami pasiekti klientus, tiesiogine to žodžio prasme turite padaryti tai, ką parduodate, ir telefonu ar el. Paštu susisiekti su vietinėmis įmonėmis, kad surengtumėte susitikimus ir juos parduotumėte. Paprastai, kai dirbate tik su komisiniais, tai yra labai tiesioginis pardavimas, nes jūs gauti atlyginimą, jei pateiksite rezultatus klientui. Kalbant apie atvykstamąją rinkodarą, kad būtų galima pradėti viską, galite įtraukti save į tokias platformas kaip „PeoplePerHour“, kad gautumėte greitai gerai apmokamą darbą.

24. Užkandžių ar kavos prekystalis

Nedaug žmonių apsieina be kasdienės kavos ar užkandžių. Vykdydami šį verslą, galite nusipirkti kavos stendą už kelis šimtus svarų ir pastatyti vietiniame taške, jie yra visuose didžiuosiuose miestuose, o kavos puodelio antkainis paprastai yra didesnis nei 60%.

Norėdami pradėti, jums reikės pagrindinės įrangos ir „Barista“ mokymo (kavos aparatas, filtrai, didmeninė kava, didmeniniai užkandžiai, transporto priemonė). Šis verslas iš pradžių gali būti labai mobilus. Galite vežtis aplink stendą ar net pastatyti kavos kioską iš mikroautobuso galo. Bet kuriuo atveju taip pat turėsite gauti atitinkamus higienos reitingus, maitinimo licencijas ir draudimą (karštos kavos deginimas nėra juokas).

Šios įmonės išankstinės rinkodaros išlaidos yra labai mažos arba visiškai nemokamos, nes jos visiškai priklauso nuo eismo pėsčiomis, todėl norėsite surasti ir padidinti pardavimą (pvz., Miesto centrai, verslo parkai, pramoniniai dvarai …). Nepamirškite sutelkti dėmesio į puikios kavos, skanių užkandžių ir puikų klientų aptarnavimą, kad augtumėte, labai priklausysite nuo pakartotinių klientų (Londone yra užkandžių, o kavos kioskai, kurių pietų metu susidaro ilgos eilės, o kiti neveikia dėl priežasties) ).

25. Automobilių plovykla

Transporto priemonė yra vienas iš didžiausių pirkimų, kuriuos asmuo ar verslas įsigis. Abiem toms grupėms dažniausiai rūpi tų transporto priemonių pristatymas, taigi automobilių plovimo paslaugos visada yra labai svarbios.

Tokio tipo verslą galima greitai ir lengvai įsteigti susitarus su vietiniu prekybos centru / degaline, kad jų priekiniame ar automobilių stovėjimo aikštelėje būtų teikiama automobilių plovimo paslauga. Jums reikės tik vandens, darbo ir kai kurių valymo priemonių (turėsite nuspręsti, ar jūsų valymo interjeras, ar išorė, ar abu). Pagrindinė plovykla yra palyginti maža kaina, kai valymo mokesčiai už automobilį vidutiniškai svyruoja nuo 5 iki 15 svarų; taigi šis verslas pasiteisina.

Raktas į sėkmę automobilių plovimo versle yra laiko efektyvumas, iš esmės, kaip greitai galite nuplauti automobilį ir patekti į kitą klientą (nes darbas / laikas yra jūsų pagrindinė kaina). Kalbant apie rinkodarą, automobilių plovyklos yra susijusios tik su vieta – turite įsitikinti, kad esate didelėje vietoje, kurioje yra daug žmonių, kur sustoja transporto priemonės.

Jei jums sekasi ir norite mažinti išlaidas, galite investuoti į automatinę automobilių plovyklą (tai labai sumažins jūsų darbo jėgos poreikius).

26. Įkurkite agentūrą

Jei įsitvirtinote kaip kompetentingas laisvai samdomas darbuotojas, turintis didelę klientų bazę, gali būti laikas pradėti galvoti apie agentūros kūrimą.

Agentūra yra verslo subjektas, turintis daugiau nei vieną asmenį, galintis teikti įvairias paslaugas klientams. Paprastai agentūros specializuojasi viešųjų ryšių, įdarbinimo, dizaino, SEO, mokamos paieškos ar interneto / programų kūrimo srityse.

Norėdami įsteigti agentūrą, jums reikalinga verslo erdvė, kad galėtų veikti klientai / susitikti su jais (nebent jūsų komanda yra nutolusi), komanda, oficiali verslo struktūra, pvz., Ribotos atsakomybės bendrovė, aiškus prekės ženklas ir vertybės, svetainė ir valdymo struktūros / sistemos.

Agentūros verslo modelis leidžia jums išplėsti nuo vieno laisvai samdomo darbuotojo iki visos komandos, galinčios aptarnauti daug didesnį klientų spektrą įvairiose pramonės šakose. Daugelyje sričių tarp agentūrų konkurencija dėl verslo yra nuožmi. Norėdami gauti darbo, galite naudoti tradicines laisvai samdomų vertėjų platformas, tačiau realūs pinigai yra ilgalaikiai klientai / sutartys (mažos ir didelės įmonės). Norėdami pasiekti šiuos klientus, turėsite investuoti į tikslinę tiesioginę rinkodarą, įskaitant el. Pašto rinkodarą, ir turėsite įtikinamą pardavimo pasiūlymą ir tvirtą planą (CRM) (kad galėtumėte efektyviai pritraukti ir valdyti klientus).

27. Skolų išieškojimas

Skolų išieškotojų vaidmuo yra susigrąžinti skolininkui skolingą sumą. Idealus rezultatas yra tai, kad skolininkas sumokės visą išieškotojams visą sumą, kartais tai taip pat gali reikšti susitarimą dėl mokėjimo plano ir jo vykdymą, jei skolininkas negali visiškai sumokėti iš anksto. Jei skolininkas kai kuriais atvejais negali sumokėti, turtas gali būti dydžio, jei skolų išieškotojai turi atitinkamus dokumentus (pvz., Apygardos teismo sprendimą).

Skolų išieškotojams paprastai mokama nustatyto dydžio paslaugos mokesčiu arba iš procento išieškotos skolos (kartais abiejų mokėjimo rūšių derinys). Norėdami įsteigti skolų išieškojimo agentūrą, turite šiek tiek išmanyti įstatymus ir turėti puikių tarpasmeninių / bendravimo įgūdžių (taip pat patartina naudoti kai kuriuos saugos įrankius). Skolų išieškojimo įmonės taip pat yra populiarus franšizės pasirinkimas (jei norite pasirinkti jau sėkmingą agentūrų verslo modelį, prekės ženklą ir sistemas).

Skolų išieškojimas gali būti labai pelninga smulkiojo verslo idėja, tačiau reikia atsižvelgti į saugumo / pavojaus elementą, dažnai skolų išieškotojai gauna žodinių ir fizinių grasinimų iš skolininkų, kurie negali mokėti arba nenori mokėti (tai yra ne dėl silpnos širdies).

28. Nakvynė

Jei turite šeimos namus ir vaikai išsikraustė, kodėl gi nepaverčiant jų nakvynės namuose? Sprogus tokioms platformoms kaip „Airbnb“, niekada nebuvo taip paprasta įrengti kambarį (-ius) savo privačiuose namuose, kad būtų galima naudoti ir pavalgyti pusryčiams.

Norėdami pradėti kurti nakvynės ir pusryčių imperiją, pagal numatytuosius nustatymus jums reikės nuosavybės. Taip pat turėsite įsigyti tinkamą draudimą ir įrašyti savo turtą į trečiųjų šalių platformą, pvz., „Airbnb“, „Booking.com…“ (suteikdami jums informacijos ir pasirūpindami pradine rinkodara).

Nurodydami savo turtą, atkreipkite ypatingą dėmesį į jūsų sąrašo nuotraukas, užtikrinančias, kad jos būtų profesionalios, lengvos ir erdvios (kai kurios platformos tai padarys už jus), taip pat įsitikinkite, kad esate draugiškas ir kiek įmanoma apibūdinantis jūsų nuomojamą būstą. Norėsite turėti pasveikinimo paketą su visa tinkama informacija, kurios reikės svečiui (t. Y. WIFI kodais, gaisro išėjimais …), ir aiškiai išdėstykite lūkesčius dėl įsiregistravimo ir išsiregistravimo laiko.

Tada turėsite nuspręsti, ką mokėsite. Norėdami tai padaryti, turėtumėte ieškoti kitų panašių apgyvendinimo įstaigų nuomojamų vietų jūsų regione, sužinoti vidurkį ir iš pradžių mokėti mažiausią vidutinę kainą (tai skatina žmones pasilikti savo vietoje, kad galėtumėte sukurti teigiamų atsiliepimų). Gavę pakankamai teigiamų atsiliepimų, galite pradėti didinti kainas arba viršyti rinkos vidurkį.

29. Vairuotojas

Mažiau žmonių, turinčių automobilių (pirmiausia dėl išlaidų ir vargo), išaugo vairuotojų, galinčių vairuoti žmones į ir iš ten, poreikis. Tai buvo susieta su taksi ir važiavimo programų, įskaitant „Uber“ ir „Lyft“, sprogimu, vadinasi, vairuotojų / vairuotojų paklausa niekada nebuvo tokia.

Norėdami pradėti vairuotojo / vairuotojo paslaugą, jums reikės bent vienos labai efektyvios transporto priemonės (kad sumažintumėte priežiūros, nusidėvėjimo ir benzino / dyzelino / elektros sąnaudas, t. Y. „Toyota Prius“) ir būtumėte patyręs vairuotojas. Čia galite užsiregistruoti kaip tokios įmonės kaip „Uber“ rangovas (dirbate sau, „Uber“ nukirto) arba užsiregistruoti vietinėje taksi įmonėje (jums reikės taksi licencijos).

Naudodamiesi tokiomis programomis kaip „Uber“, klientų priėmimo elementu, kuriuo jie rūpinasi mainais už mokestį, taksi įmonei reikės važinėti ieškant klientų (stočių, verslo parkų …), įtraukite sąrašą į vietinius katalogus (kurkite gerus atsiliepimus ) ir suteikti žmonėms reikalingą telefono liniją. Apskritai norint sukurti sėkmingą vietinio taksi vairavimo verslą, turėsite suteikti puikią klientų patirtį vairuodami saugiai ir už konkurencingą kainą.

30. Limonado prekystalis

Nustebinkite pasaulį.

31. Gyvūnų grožio salonas

Suma, kurią britų vartotojai išleis savo augintiniams, yra neįtikėtina. Ypač kalbant apie lepinimąsi prižiūrint, išaugo žmonių, norinčių prižiūrėti savo augintinius, ypač šunų, skaičius.

Gyvūno viliojimas paprastai apima plaukų kirpimą, profesionalų plovimą, nagų pjovimą ir masažą. Nuo pat pradžių jums reikės komercinės prielaidos su šiuo verslu su įrengimais vietoje (šunų vonios, žarnos ir kita įranga).

Norėdami reklamuoti save, galite pasikliauti praeinančia prekyba (įsitikinkite, kad pasirinkote gerą pėsčiųjų eismo vietą), taip pat galite save reklamuoti „Gumtree“ ir kituose kataloguose, kur yra šių tipų paslaugų kategorijos.

32. Perkraustymo verslas

Persikėlimas į naują namą ar biurą yra viena iš įtemptiausių ir sunkiausių užduočių, kurias gali atlikti kiekvienas, daugeliu atvejų dėl didelio daiktų, kuriuos reikia supakuoti ir perkelti, dauguma žmonių / įmonių samdys profesionalius perkraustytojus.

Norėdami įkurti perkraustymo įmonę, jums reikės tinkamo dydžio sunkvežimio ar furgono ir švaraus vairuotojo pažymėjimo, taip pat padės profesionali vairavimo patirtis (saugumo požiūriu, atsižvelgiant į tai, kiek važiuosite). Kuras bus didelė jūsų išlaidų dalis; turėtumėte apsvarstyti galimybę investuoti į elektrinį mikroautobusą ar sunkvežimį, kuris, nors ir brangus, iš anksto kainavo dalį to, kiek kainuoja valdyti tradicinę benzininę ar dyzelinę transporto priemonę. Jums taip pat reikės prieigos prie pakavimo reikmenų ir bent vieno kito asmens, kuris padės jums perkelti didelius prekių ar sunkių daiktų kiekius.

Atsižvelgiant į tai, kad įmonės ir fiziniai asmenys juda tik vidutiniškai kas septynerius metus, šis verslas trumpuoju laikotarpiu yra nuolatinis naujų klientų įsigijimas. Norėdami reklamuoti savo šalinimo verslą, galite įtraukti save į vietinius katalogus ir bendradarbiauti su nekilnojamojo turto agentais, kad pasiūlytumėte savo paslaugas savo klientams.

33. Nuoma per atostogas

Jei turite laisvą kambarį arba atostogaujate, galite išsinuomoti visą savo turtą / vienvietį kambarį kaip trumpalaikę nuomą. Galite išsinuomoti šią erdvę tokiose platformose kaip „Airbnb“ ir „Booking.com“, kad iškart patektumėte į didelę trumpalaikių nuomininkų (poilsiautojų ir verslininkų) rinką ir jos gana lengva susikurti sąskaitą (jie netgi apdraus jūsų turtą iki 1 USD m žalos atlyginimo).

Norėdami pradėti, turite susikurti sąskaitą ir nurodyti savo nuomojamą turtą / kambarį ir jo laikotarpius. Turėsite pateikti išsamią prenumeratą, nuotraukas ir nustatyti kainas (jei norite gauti vidutinę kainą, peržiūrėkite kitas panašias vietovės savybes).

Užsakymai trumpalaikės nuomos platformose yra susiję su nuotraukomis ir apžvalgomis. Taigi, įsitikinkite, kad turite profesionalių savo turto nuotraukų (kai kurios platformos tai padarys už jus) ir nustatykite kainą žemesnėje vidurkio dalyje, kad gautumėte užsakymus / visus svarbius teigiamus atsiliepimus (vėliau galite padidinti kainą į rinką) vidutinis ar didesnis, atsižvelgiant į užimtumą).

Turėkite omenyje, kad trumpalaikės nuomos platformos ima komisinius, jei nenorite mokėti šių mokesčių, taip pat galite sukurti svetainę ir rezervavimo sistemą (naudodami „WordPress“ ar kitą TVS), kuri yra šiek tiek sudėtingesnė, bet nėra rezervavimo mokesčio. Kalbant apie užsakymo svetainės rinkodarą, turėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kaip įgyti atitinkamą paieškos reitingą per turinį arba naudoti PPC tikslinėms paieškoms pagal atitinkamus terminus (t. Y. Londono atostogų namuose).

34. Skrajučių dalinimas

Nepaisant internetinės rinkodaros sprogimo, skrajutės ir daugybė kitų internetinės rinkodaros metodų vis tiek yra tokie pat veiksmingi, jei ne efektyvesni nei skaitmeninės alternatyvos (tiek sąnaudų, tiek IG prasme). Skrydžiai ypač yra puikus būdas įmonėms greitai pasiekti didelį potencialių klientų kiekį, nesvarbu, ar žmonės išdalina skrajutes pagrindinėje gatvėje, ar nukreipdami į gyvenamąsias vietas (tai gana įprasta maisto pristatymo versle).

Norėdami įsteigti skrajojančią agentūrą, jums reikės ekonomiško ir aukštos kokybės spausdintuvo, spausdinimo reikmenų (popieriaus, kortelių, rašalo …) ir pagrindinio gero grafinio dizaino įgūdžių, norint sukurti skrajutes, jums taip pat reikės rangovų, kad pristatytų didelius gabalus. skrajučių kiekiai (studentai yra tinkami lažintis už tokį darbą, nes jiems paprastai reikia lanksčių valandų). Šį verslą galite valdyti savo namuose ir patys rinktis, skleisdami vietos verslą (kaip įrodymą, koks jis gali būti efektyvus).

Bendrovėms visada reikia, kad žmonės skrajotų viešose vietose arba per pašto dėžutes. Daugybė profesionalių skraidančiųjų agentūrų ima didžiules sumas iš šio paprasto rinkodaros metodo, sumažina jų kainą ir jūs laimėsite daug verslo (tai labai priklauso nuo skraidymo žaidimo kainos).

35. Spausdinimas

Spausdinimas naudojant namų / standartinius verslo spausdintuvus dažnai yra brangus, nekokybiškas ir lėtas, kai kalbama apie didelius spausdintų medžiagų kiekius (vizitinės kortelės, lankstinukai, plakatai …). Štai kodėl egzistuoja komerciniai spausdintuvai, leidžiantys asmenims ir įmonėms užsisakyti aukštos kokybės, efektyvų ir nebrangų spausdinimą už kiekį.

Norėdami pradėti spausdinimo verslą, turėsite spausdinimo vietos ir mokėsite valdyti komercinį spausdintuvą. Jei spausdinimą pristatote tiesiogiai klientams, galite verslą vykdyti namuose, tačiau jei norite vietos, kur galėtumėte susitikti su klientais, jums reikės parduotuvės ar biuro su registratūra.

Norint reklamuoti šį verslą, geriausia būtų nukreipti į vietines mažas įmones, nes jie paprastai turi nuolatinius komercinės spaudos poreikius ištisus metus. Jei norite išplėsti ir nukreipti į didesnę JK rinką, jums reikės tinkamos el. Prekybos platformos, užsakymų valdymo sistemos ir mokėjimo šliuzų sąrankos.

Spaudos verslas, išskyrus pradines išlaidas, yra labai pigus, nes išlaidos priklauso nuo mašinų ilgaamžiškumo, naudojamo rašalo ir kitų spausdinimo medžiagų sąnaudų.

36. Dizaino agentūra

Vienas sunkiausių dalykų verslo pasaulyje yra surasti aukštos kokybės dizainerius. Mes sudeginome maždaug penkias projektavimo komandas mano sename startuolyje, kol radome ką nors nuostabaus. Jei turite žinių apie interneto ar rinkodaros dizainą, tada įsigykite „Behance“ profilį ir pradėkite siausti, koks nuostabus esate, pakankamai greitai gausite užklausų.

Norėdami įkurti dizaino agentūrą, jums reikės tinkamo portfelio (ir tikriausiai norėsite jį įtraukti). Jūs taip pat norėsite fantastiškai suprojektuotos svetainės ir specializuotis tam tikroje dizaino disciplinoje (nebent norite būti visų paslaugų dizaino agentūra, apimanti UX, UI, programų dizainą, interneto dizainą, rinkodaros medžiagą, firminius stacionarius daiktus …). Taip pat turėsite sukurti pardavimo vamzdynų valdymo sistemą ir sukurti garsą, trumpikes ir standartizuotas ataskaitas.

Iš pradžių norėdami reklamuoti šį verslą, galite tiesiogiai susisiekti telefonu, paštu ar telefonu su vietinėmis įmonėmis, siūlančiomis jūsų paslaugas (ten labai reikalingi projektavimo darbai, nes dauguma mažų ir vidutinių įmonių neturi vidaus dizaino komandos). Taip pat galite naudoti vietinį PPC ir turėtumėte nurodyti savo verslą „Bing“, „Google“ ir visose pagrindinėse sąrašo svetainėse.

37. Baldų atnaujinimas

Daugelis žmonių nenori atsisakyti senų baldų, net jei jie yra dėvimi, ypač jei tai brangus fotelis ar sofa. Baldų apdailos specialistai šią problemą išsprendžia pakeisdami audinius, sutvarkydami sulaužytas kojas ir paprastai suteikdami baldams naują gyvybę.

Norėdami pradėti baldų apdailos verslą, jums reikės dailidės, audinių, interjero dizaino patirties ir patekti į dirbtuves su dideliu įrankių asortimentu. Verta investuoti į svetainę, pradedant nuo šio verslo, nes pagrindinis baldų apdailos meistrų būdas yra paieškos ir katalogų sąrašai.

Norėdami reklamuoti šį verslą, turėtumėte sutelkti dėmesį į vietinės paieškos reklamą ir turinio rinkodarą, kad užtikrintumėte atitinkamų raktinių žodžių reitingą (t. Y. Baldų atnaujinimas Londone).

38. Mokymai

Jei turite gilių žinių apie tam tikrą dalyką, galite organizuoti mokymus neprisijungę ir internetu įmonėms, kurių darbuotojams reikia mokymų ar tobulinimo. Kiekvienais metais JK įmonės į mokymą investuoja beveik 3 mlrd. Svarų. Taip yra todėl, kad mokymas yra labai svarbus norint sukurti produktyvius darbuotojus ir juos išlaikyti.

Norėdami pradėti dirbti su mokymo įmone, turėsite nuspręsti dėl mokymo nišos (t. Y. Pardavimo, rinkodaros ar finansų), sukurti prekės ženklą, svetainę ir nustatyti numatytąsias mokymo programas (pritaikytas klientų poreikiams), kurias galite pateikti verslui. Taip pat turėsite sukurti mokomąją medžiagą kartu su programomis, o jei norite sukurti skaitmeninį kursą, turėsite tai sukonstruoti ir sukurti savo programų vaizdo versijas („Linda“ internetinė mokymo paslaugų teikėja, parduodama „Linked“ už daugiau nei 1 svarą sterlingų). milijardas).

Mokymų verslas priklauso nuo jūsų kompetencijos ir sugebėjimo parduoti klientus (šiai verslo idėjai efektyviai reikia žmogiškųjų išteklių kartu su verslo plėtra). Norėdami prekiauti, turėtumėte nustatyti įmones, kurioms reikalingos jūsų mokymo paslaugos (t. Y. Telekomunikacijų bendrovei, kuriai reikalingi pardavimo mokymai, kad padidėtų pajamos), tada nustatyti šių įmonių sprendimus priimančius asmenis (personalo ir kitus direktorius), kurie galėtų kreiptis ir pasiūlyti jūsų mokymo programas.

Augimui ilgalaikės mokymo įmonės labai priklauso nuo pasikartojančių verslo / pasikartojančių klientų, todėl įsitikinkite, kad jūsų siūloma mokymo vertė viršija lūkesčius. Norėdami toliau paįvairinti savo pajamas ir mastą, taip pat galite sukurti savo mokymosi platformą ir parduoti savo mokymo programų prenumeratas.

39. Vaikų priežiūra

Jei aistringai rūpinatės vaikais, turėtumėte apsvarstyti galimybę pradėti vaikų priežiūros verslą prižiūrėti kitų žmonių vaikus, kol jie yra darbe. Kadangi vis daugiau šeimų turi du dirbančius tėvus, auga vaikų priežiūros poreikis.

Tai yra puikus verslas namuose esantiems tėvams, nes galite jį valdyti iš savo namų (šiek tiek pakoregavę vaiko saugumą ir tinkamą higieną) arba, jei pageidaujate, galite dirbti žmonių namuose (nors tai apribos jus iki vieno ar daugiau) keli klientai).

Norėdami pradėti, turite būti arba tapti registruotu vaikų auklėtoju ir turėti naujausią DBS patikrą (anksčiau CRB). Taip pat turėsite sudaryti tvarkaraštį, užsiėmimų ciklą ir maitinimą (būkite atsargūs dėl maisto alergijos). Rinkdamiesi savo vaikų priežiūros verslą, turėtumėte susisiekti su vietinėmis ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigomis, kad reklamuotumėte savo paslaugas tėvams, taip pat galite bendradarbiauti su vietos darželiais, kad išspręstumėte jų perpildymą.

Norėdami išplėsti savo vaikų priežiūros paslaugas, kai tik jos bus įsteigtos, taip pat galite apsvarstyti galimybę atidaryti dienos lopšelį skirtingo amžiaus vaikams. Tikimasi, kad daugeliu atvejų pateiksite pagrindinę edukacinę programą, gaiviuosius gėrimus ir linksmą veiklą (pastebima ir lauko darželių, vykdančių veiklą su vaikais kaime ar miške, tendencija).

40. Šokolado ar pyragų pardavimas

Ar jūs esate tas žmogus, kuris stebėjo „Great British Bake Off“ ir manė: „Aš galėčiau tai laimėti“? Jei taip, patekite į jį ir sukurkite parduotuvę, kad parduotumėte savo nuostabius kūrinius.

Pagrindiniu lygmeniu turėsite būti gabus tam tikros rūšies maisto ruošimui (t. Y. Kepimui, šokoladui ar pyragui gaminti) ir turėti visą virtuvės įrangą, reikalingą gamybai komerciniu mastu (t. Y. Maišytuvus, orkaites ir pan.). Galite pradėti nuo virtuvės namuose (jums reikės turėti sertifikuotą ir higienos reikmėms pritaikytą virtuvę) ir parduoti savo kūrinius vietiniuose ūkininkų turguose, internetu ir likimuose.

Iš pradžių šio verslo rinkodara yra susijusi su pėsčiomis turguose, iš ten norėsite investuoti į geroje vietoje esančią parduotuvę (verta paminėti, kad vestuviniai pyragaičiai yra tinkami ir aukščiausios kokybės).

41. Skalbimo paslaugos

Ar kada atsibodo skalbti? Jūs nesate vieniši, ir tai lemia tai, kad daugelis žmonių nusprendžia skalbti skalbti profesionalų (arba dėl to, kad jiems trūksta laiko tai padaryti, arba paprasčiausiai nenori).

Norėdami pradėti skalbimo paslaugą, turite nusipirkti pigų ir didelės talpos skalbimo mašiną arba gauti prieigą prie jos, sužinoti pagrindinius dalykus apie ploviklius ir kaip teisingai skalbti drabužius, nepažeidžiant jų.

Norėdami reklamuoti savo skalbimo verslą, pirmiausia sukurkite ir įdėkite skrajutes į gyvenamąsias patalpas. Geriausia, jei iš pradžių turėtumėte nukreipti butus, nes daugelyje daugiabučių gyvenamųjų patalpų nėra skalbimo mašinų, taip pat galite bendradarbiauti su skalbyklėmis ir pasiūlyti jų esamiems klientams paprastą „pristatymo variantą“! Taip pat galite pasiimti reklamą vietos laikraštyje.

42. Apsauga

Pramogų ir nekilnojamojo turto pramonėje saugumas yra būtinybė apsaugoti turtą, žmones ir užtikrinti, kad verslas būtų tęsiamas be pertraukų. Be elektroninių ir skaitmeninių apsaugos sistemų, vis dar reikia saugos personalo, kuris galėtų reaguoti į dinamiškas situacijas ir užtikrinti, kad saugos mašinos negalėtų.

Pavyzdžiui; naktinių klubų ir kitų vietų durininkai yra būtini, kad būtų užtikrinta vietos, klientų ir personalo sauga (nustebtumėte, kiek pinigų rangovas gali uždirbti dirbdamas naktinio klubo duris vieną naktį).

Norėdami pradėti kurti savo saugumo imperiją, turėsite šiek tiek patirti fizinį saugumą (savigyną, saugumo tvarką …). Jei norite aprėpti kelių pamainų modelius ir įmones, jums taip pat reikės kelių komandos narių, uniformų ir įrangos, pavyzdžiui, žibintuvėlių (įrengimo kaina daugiausia yra darbo jėga).

Norėdami pradėti pritraukti klientų, galite tiesiogiai kreiptis į vietinius barus, klubus ir laisvų butų savininkus, siūlančius jūsų saugos paslaugas. Savo saugos paslaugas taip pat galite įtraukti į vietinius ir nacionalinius katalogus, pvz., „Yelp“.

43. Verslo konsultantas

Konsultantai yra paklausūs visais verslo aspektais. Konsultantai paprastai dirba pagal projektą, teikdami savo klientams ekspertų konsultacijas konkrečiomis temomis, kurioms jie specializuojasi. Labiausiai paplitusios verslo konsultantų rūšys yra rinkodara, finansai ir valdymas (su kitomis šių sričių specializacijomis, tokiomis kaip verslo intelektas ar paieškos sistemų optimizavimas). ). Daugelis konsultantų taiko valandos ar dienos tarifą (dienos tarifai gali svyruoti nuo 100 iki 2000 svarų sterlingų per dieną, priklausomai nuo vietovės ir konsultanto paklausos / kompetencijos).

Konsultacijų grožis yra tai, kad prireikus klientams galite dirbti savo namuose ar vietoje. Norėdami pradėti, turite būti autoritetu tam tikroje temoje, kur reikalinga išorinė konsultacija.

Konsultantai beveik visiškai priklauso nuo tinklų kūrimo ar katalogų, skirtų verslui, daugeliu atvejų ne tik rinkodaros srityje priklauso nuo to, kaip gerai jūs galite parduoti save potencialiam klientui (kiek suvokiamos vertės galite pasiūlyti mainais už jūsų mokestį).

44. Rinkos tyrimai

Verslo pradžia yra sunki, ypač nusistovėjusiose rinkose. Verslas dažnai stengiasi suprasti savo klientus, rinką ir tai, kaip vertinama jų įmonė, produktai ir paslaugos. Čia labai svarbu atlikti rinkos tyrimus, leidžiančius įmonėms priimti pagrindinius sprendimus, atsižvelgiant į patikrintus klientų / rinkos duomenis.

Rinkos tyrimų įmonės tyrinėja kitų įmonių vardu, tai gali apimti kiekybinius ir kokybinius rinkos tyrimų metodus, tokius kaip apklausų atlikimas, konkurentų peržiūra, rinkos analizė ir daug daugiau.

Norėdami pradėti dirbti kaip rinkos tyrimų įmonė, turite turėti patirties pačiame rinkos tyrime ar verslo žvalgyboje, suprasti pagrindinius skirtingų tipų tyrimus ir paruošti formatus, kad atliktumėte minėtus tyrimus skirtingiems klientams ir jų tikslus (jūs Taip pat turėsi suprasti, kaip rašyti ataskaitas, apibendrinančias išvadas iš rinkos ir pateikti klientui).

Tokio tipo verslą galima pradėti nuo namų, ir kadangi visa tai aptarnaujama, pradedant nuo programinės įrangos, duomenų rinkimo ir analizės įrankių, išlaidos yra mažos arba visai nemokamos. Norėdami reklamuoti šį verslą, galite susisiekti su vietiniais verslais, kad jie pasiūlytų jūsų paslaugas ir išvardytų savo rinkos tyrimų paslaugas laisvai samdomų darbuotojų svetainėse.

45. IT pagalba

Kai pasaulis tampa labiau orientuotas į technologijas, daugelis žmonių stengėsi neatsilikti, tai yra problema, nes informacinių technologijų (IT) įranga nuolat genda ir ją reikia taisyti.

Taigi, privatūs asmenys ir įmonės nuolat reikalauja IT pasiekimų specialistų, kurie gali ištaisyti sugedusius kompiuterius, ištaisyti tinklo problemas, pakeisti sugadintą techninę įrangą, patarti dėl IT pirkimų ir apskritai vėl susitvarkyti. IT palaikymo verslas iš esmės yra žiniomis pagrįstas darbas, reikalaujantis gerai išmanyti skirtingas operacines sistemas, apsaugos sistemas (įskaitant antivirusines) ir aparatinę įrangą (kompiuterius ir nešiojamus kompiuterius).

Dauguma IT problemų namų ir verslo aplinkoje kyla dėl programinės įrangos problemų ar klaidų (dėl netyčinės žalos ar viruso ar trečiosios šalies atakos). Šis dėmesys programinei įrangai reiškia, kad jums reikės tik nedidelio kiekio specializuotos įrangos, kad galėtumėte važiuoti. Dauguma vietinių IT palaikymo rangovų dirba ne savo namuose, o programinės įrangos / virusų problemų atveju eina į kliento nuosavybę išspręsti problemos.

Norėdami išplėsti IT palaikymo verslą, taip pat galite pasiūlyti mokymo paketus žmonėms, kurie nori jaustis patogiau naudodamiesi savo kompiuteriais ar programine įranga (arba įmonėms, kurios reikalauja, kad darbuotojai išmoktų tam tikrų skaičiavimo įgūdžių, t. Y. Tinklo priežiūros, duomenų bazių valdymo …).

Nepaisant to, kad jis grindžiamas informacinėmis technologijomis, šis verslas gali būti visiškai pagrįstas tradicine vietine rinkodara (skrajutės, tinklų kūrimas …). Augimas priklauso nuo pasikartojančių klientų šioje srityje, todėl įsitikinkite, kad teikiate puikų klientų aptarnavimo lygį, kad klientai sugrįžtų pas jus.

46. Lėšų rinkimas

Gaukite išmoką, kad padėtumėte įmonėms gauti lėšų iš verslo angelo ar rizikos kapitalo fondo. Tokios tarnybos kaip AIN užmuša tai. Jai yra didžiulė rinka, o jūsų sukurti kontaktai tiesiogine prasme bus aukso vertės. Daugelis lėšų rinkėjų specializuojasi tokiose vertikalėse kaip „MarTech“, „Fintech“ ir „GeoTech“.

Lėšų rinkimas priklauso nuo kontaktų ir tinklų kūrimo. Jums reikės prieigos prie pagrindinių investicinių fondų sprendimus priimančių asmenų ir privačių investuotojų, taip pat prieigos prie įprasto sandorių srauto šaltinio (startuolių), kuriuos galite nurodyti investuotojams. Raktas į šį verslą yra tinkamų startuolių / investavimo galimybių nustatymas ir nukreipimas tinkamiems investuotojams.

Jei nesate reguliuojami FCA, turėsite aiškiai pasakyti, kad jūs tik įvedate, o ne skatinate investicijas. Taip pat turėsite sudaryti aiškius susitarimus su bet kokiu startuoliu, kuriam renkate lėšas, kad įsitikintumėte, jog jums mokama. Paprastai komisiniai už užbaigtą investiciją yra nuo 3 iki 5%, priklausomai nuo sandorio dydžio.

Norėdami pradėti kurti savo tinklą, turėsite dalyvauti investicijų / startuolių renginiuose (konferencijos yra turtingiausios abiem) ir pradėti bendradarbiauti tiek su investuotojais, tiek su startuoliais (galite naudoti „AngelList“, „Linkedin“ ir „Crunchbase“, norėdami nustatyti ir prisijungti).

47. Viešieji ryšiai

PR yra santykių žaidimas. Jei gerai mokate viešąjį ryšį, greičiausiai esate chummy su žurnalistais įvairiuose leidiniuose. Pavyzdžiui; jei draugaujate su kuo nors iš „Financial Times“, galite supažindinti juos su savo klientais, kad pasirodytumėte laikraštyje.

Didžioji JK viešųjų pirkimų dalis dirba kaip laisvai samdomi darbuotojai, dirbantys tiesiogiai su klientais arba didesnių viešųjų ryšių agentūrų vardu. Mokesčiai paprastai mokami pagal projektą ar sėkmės principą. Didesnėms viešųjų ryšių įmonėms tai būdinga dirbti kiekvieną mėnesį.

Pradedant laisvai samdomu PR reikia labai mažai galimybių naudotis įmonėmis ir žurnalistais, be to, reikia šiek tiek suprasti, kaip pristatyti verslą / pristatyti žurnalistus.

48. Namų priežiūra

Šis verslas veikia tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse rinkose, paklausa yra tiek privačių namų savininkams, tiek verslui. Viršutinėje rinkos pusėje tai gana nuostabus verslas. Užmokėkite už pasimatymą dvare, kol šeimininkai atostogauja … pilnai aprūpintas šaldytuvas ir labai didelė lova, laimingų dienų! Norėdami reklamuoti šį verslą, turėtumėte susisiekti su šeima, draugais ir socialiniu tinklu, be to, jei norite, apie tai iš lūpų į lūpas ir skaitmeninę rinkodarą (t. Y. PPC).

49. Buhalterija

Kaip sakoma, yra du dalykai, kuriais visada galite pasikliauti „mirtimi ir mokesčiais“. Pastarasis dažniausiai yra daugumos žmonių egzistavimo draudimas ir yra labai svarbus verslui.

Beveik visos mažos įmonės privalo mokėti verslo mokesčius, todėl jos turi nuosekliai registruoti finansinius sandorius, pateikti metines sutrumpintas sąskaitas (laisvai samdomų vertintojų vertinimas), pelno mokesčio deklaracijas, pateikti / mokėti PVM sąskaitas ir tvarkyti daugelį kitų finansinių ataskaitų / mokesčių. įsipareigojimų.

Dauguma mažų įmonių negali sau leisti turėti buhalterio, todėl kreipkitės į vietinius buhalterius ar mažas buhalterines įmones, kad įsitikintumėte, jog jų pateikimas teisingas ir jų mokestis kuo efektyvesnis.

Norėdami pradėti apskaitos verslą, turėsite turėti pagrindinę buhalterinės kvalifikaciją (kolegija ar universitetas) ir būti užregistruotas Finansų buhalterių institute. Buhalterio sąrankos kaina yra minimali, nes ji yra aptarnaujama. Iš esmės jums reikės darbo vietos (namų ar nedidelio biuro), geros registravimo sistemos, apskaitos programinės įrangos, tinkamo kompiuterio ir saugos programinės įrangos, kad apsaugotumėte klientų privačius finansinius duomenis.

Vietiniai buhalteriai gali uždirbti nuo 50 000 iki 150 000 svarų per metus. Šio verslo grožis yra tas, kad kiekvienam verslui reikalingas buhalteris. Dėl rinkodaros galite siųsti laiškus kitoms vietinėms įmonėms, dalyvauti tinklo renginiuose ir prisijungti prie vietinių verslo grupių (t. Y. Didžiosios Britanijos prekybos rūmų), kad sutiktumėte naujų apskaitos klientų. Taip pat galite dirbti nuotoliniu būdu įmonėse, kurios nėra jūsų vietovėje.

50. Finansų patarėjas

Labai panašus į buhalterį, tačiau šiek tiek platesnis ir dažniausiai orientuotas į asmeninius finansus. Daugumai vidutinės klasės žmonių, gaunančių išleidžiamas pajamas, kurios galėtų investuoti, trūksta supratimo apie jiems atviras pagrindines investicines priemones (greta jų santykinės rizikos ir galimo neigiamo poveikio). Tai lemia tai, kad daugelis tokių žmonių visus pinigus atideda į taupomąsias sąskaitas ir labai mažos rizikos / grąžos investicijas (pvz., Aukščiausios kokybės obligacijas). Nors maža rizika yra būtina bet kokio diversifikuoto portfelio dalis, norint maksimaliai padidinti grąžą, daugeliu atvejų būtina sumaišyti daugelį vidutinės ir didelės rizikos investicijų.

Finansų patarėjo vaidmuo yra įvertinti žmonių pajamas, išlaidas ir kitą turtą, tada pateikti jiems galimybes, kaip jie galėtų investuoti perteklinį kapitalą, kad gautų grąžą (ta pati logika dažniausiai taikoma ir komerciniams klientams). Norėdami pradėti dirbti finansų patarėju, turėsite gerai suprasti finansus ir investicijas, turėti puikių bendravimo įgūdžių ir sugebėti valdyti bei pateisinti klientų lūkesčius.

Reikalaujama, kad finansų patarėjai būtų registruoti ir juos tvarkytų Finansų elgesio tarnyba. Patarėjams paprastai mokamas konsultavimo mokestis, nuolatinis priežiūros mokestis ir (arba) sėkmės mokestis, atsižvelgiant į investicinių patarimų pajamingumą. Kai kuriais atvejais konsultantai taip pat valdo investicijas kliento vardu.

51. Valymo kompanija

Tai, be abejo, yra viena iš lengviausiai pradedamų įmonių, o išankstiniai kapitalo kaštai yra maži (norint pradėti, jums reikės pagrindinių valymo priemonių ir įrangos).

Kaip valymo verslas, galite rinktis iš dviejų rinkų, galite pasirinkti aptarnauti gyvenamąją ar komercinę rinką (tai reiškia, kad galite išvalyti žmonių namus / turtą ar biurus / verslo patalpas).

Greičiausias ir pigiausias būdas pasiekti naujus potencialius valymo klientus yra tradicinė tiesioginė rinkodara. Pirmiausia raskite lankstinuko šabloną „Microsoft“ leidykloje (ar kitoje dizaino programinėje įrangoje) ir pakeiskite savo verslo šabloną / prekės ženklą. Tada pradėkite tiesioginę rinkodarą ir eikite į „nuo durų iki durų“ platindami skrajutes, siūlančias jūsų valymo paslaugas (taip pat galite sukurti plakatus ir paprašyti vietinių įmonių juos įdėti į savo langus).

Nors šią verslo idėją lengva pradėti ir išplėsti, valymo rinkoje konkurencija yra didelė. Turėsite įsitikinti, kad jūsų prekės ženklas išsiskiria ir kainos yra konkurencingos jūsų vietinei vietovei (tai galite sužinoti atlikę konkurentų analizę).

52. Dažymas ir dekoravimas

Dažymas ir dekoravimas yra pagrindinės paslaugos, kurių daugumai namų savininkų, nuomininkų ir verslo savininkų reikės įvairiuose taškuose per visą savo gyvenimą. Nors tai užima daug laiko (kaip ir visos darbo jėgos), tai labai paprasta verslo idėja ir paprastai yra gana gerai apmokama, nors ir konkurencinga rinka (dėl žemų kliūčių patekti į rinką).

Norėdami važiuoti, jums reikia dažų teptukų, lakštų, volelių ir pagrindinių dekoravimo medžiagų. Jums taip pat reikės patikimos transporto formos, kad galėtumėte lengvai pasiekti namus ir verslą. Be to, patartina atkreipti dėmesį į prekybininkų draudimą ir kitas verslo draudimo formas, kad būtų užtikrinta jūsų apsauga tuo atveju, jei padarysite žalos ar žalos turtui, sau ar klientui (t. Y. Paliekant dažų teptuką, kaip kelionės pavojų, gali būti brangu).

Dažant ir dekoruojant labai paprasta pasiekti naujus klientus, įtraukiant save į tokias svetaines kaip „Checkatrade“, „myBuilder“ ir vertintus žmones (svetainėms mokama komisiniais už kiekvieną darbą arba per sąrašo mokestį). Norint gauti darbo (prašant pasiūlymų) per šias platformas, patartina surinkti daug gerų atsiliepimų, nes teigiami atsiliepimai ir kaina yra pagrindiniai veiksniai, kuriuos potencialūs klientai spręs samdydami dailininką ar dekoratorių.

53. Augintinių priežiūra

JK yra beveik 51 milijonas naminių augintinių. Taigi, kas atsitinka, kai augintinio savininkui reikia išvykti atostogų ar darbo? Čia atsiranda naminių gyvūnėlių sėdėjimo verslas, teikiantis naminių gyvūnėlių apgyvendinimo, maitinimo, vaikščiojimo ir kai kuriais atvejais priežiūros procedūras.

Verslo modelis, kai naminių gyvūnėlių pasisėdėjimai yra gana paprasti, jūs renkate naminius gyvūnėlius iš savo namų, arba jie juos išmes jums. Tada prižiūrėsite naminį gyvūną (-us) savo namuose ar nuosavybėje sutartą laiką (paprastai imamas dienos tarifas, mokama iš anksto).

Sąrankos požiūriu ši verslo idėja gali būti šiek tiek brangesnė, nei jūs manote, atsižvelgiant į gyvūnus, kuriuos sėdėsite (dažniausiai katės ir šunys). Jums reikės įvairių narvų, maisto, švino, žaislų, lovų ir dar daugiau. Taip pat turėsite sudaryti dienos maitinimo tvarkaraštį, meilės laiką ir vaikščiojimą, kur reikia.

Kai kuriais atvejais gali reikėti turėti licenciją, ypač jei tai darote komerciniu mastu, pavyzdžiui, su veislynu ar veislynais. Geras gyvulininkystės supratimas yra būtinas ir specifinis dalykas. Jūs taip pat turėtumėte turėti gerą veterinarijos gydytoją, kad galėtumėte patenkinti visus augintinio sveikatos poreikius ir įsitikinti, kad turite tinkamą draudimą.

Galite reklamuoti savo augintinių priežiūros paslaugas naudodamiesi socialine žiniasklaida, vietine reklama (skrajutėmis, pašto dėžutės lašeliais ir kt.) Ir bendradarbiaudami su kitomis gyvūnų įmonėmis (t. Y. Naminių gyvūnėlių parduotuvėmis, veterinarijos gydytojais).

54. Architektūra

Architektų firmoms mokama už kiekvieną projektą atskirai. Tai reiškia, kad jie paprastai laive laiko labai mažą pagrindinę komandą (vengdami mokėti už perteklinius atlyginimus, kai nėra vykdomi projektai). Šis modelis paskatino pramonę labai pasikliauti rangovais (laisvai samdomais architektais), kurie ateis dirbti pagal projektą.

Norėdami pradėti, jums reikės laipsnio lygio architektūros kvalifikacijos ir turėsite specializaciją viename iš pagrindinių susijusių aspektų (3D pastato atvaizdavimas, piešimas, statybvietės apžiūra, medžiagų vertinimas). Paprastai kaip paslaugas teikiančiam verslui jums bus mokama už valandą, o kai kuriais atvejais jums gali priklausyti ilgesnio laikotarpio projektai. Galite reklamuoti patys sukurdami vietinių ir nacionalinių architektūros firmų sąrašą, siųsdami jiems el. Paštu savo portfelį ir siūlomų paslaugų sąrašą.

Taip pat galite pasirinkti dirbti tiesiogiai su klientu, siūlydami savo paslaugas laisvai samdomų vertėjų svetainėse, tokiose kaip „Upwork“, kad dirbtumėte su mažų namų ir verslo savininkais įgyvendindami skirtingo masto projektus (pilnus namus, žiemos sodus, biurų atnaujinimą …).

55. Teisė

Teisinės konsultacijos JK labai reikalingos sutarties, baudžiamosios, šeimos, intelektinės nuosavybės ir bendros komercinės perspektyvos atžvilgiu. Jei esate licencijuotas advokatas (advokatas yra amerikietiškas advokato terminas) daugumoje teisės sričių, jūsų paslaugos yra paklausios. Daugelis advokatų nusprendžia dirbti su didelėmis advokatų kontoromis, įsikūrusiomis didžiuosiuose miestuose, tačiau nemaža dalis taip pat nusprendžia dirbti sau.

Paprastai privatūs advokatai imsis valandos tarifo, kuris svyruoja nuo 80 svarų iki 2000 svarų sterlingų, atsižvelgiant į jų taikomą įstatymą ir klientų bazę.

Norėdami pradėti dirbti kaip privatus advokatas, turėsite turėti licenciją verstis advokato praktika ir būti Teisės draugijos nariu. Norėdami pradėti, turėsite investuoti į svetainę, verslo telefoną ir vizitines korteles. Priklausomai nuo jūsų teisės srities, taip pat norėsite sukurti pagrindinius teisinius dokumentus, kuriuos būtų galima pakeisti atsižvelgiant į daugumą klientų poreikių.

Norėdami rasti klientų kaip privatų advokatą, galite pasiūlyti nemokamas konsultacijas savo vietovėje įmonėms ir privatiems klientams. Taip pat galite reklamuotis laisvai samdomų vertėjų platformose, teikdami valandinį įkainį, arba pateikti standartinius konkrečių darbų paketus, pvz., Sąlygų ir sąlygų įvykdymą, investicinių sutarčių sudarymą, sutarties peržiūrą puslapiuose ar prekių ženklo padavimą. Vietinėms įmonėms įsitikinkite, kad esate išvardyti vietiniuose paslaugų kataloguose.

56. Papildomas mokymas

Kai kuriems žmonėms tiesiog patinka mokyti, jiems labai patinka padėti kitiems mokytis. Jei tai jūs ir turite gerą išsilavinimą, tuomet turėtumėte užsidirbti pinigų kaip auklėtojas.

Mokytojus galite mokyti grupėje vienas nuo kito ir net nuotoliniu būdu per internetą. Yra net tokių programų kaip „Tutorme“, kurios gali padėti užsidirbti iš jūsų mokymo. Be programų, yra internetinių platformų, tokių kaip „Preply“, kur galite mokyti internetu pagal savo tvarkaraštį iš bet kur! Tai siūlo stabilią studentų iš viso pasaulio bazę, saugius mokėjimus ir nuolatinį klientų aptarnavimą. Be to, jūs nustatote savo valandos tarifą ir galite jį bet kada pakeisti!

Jei norite susirasti vietinių auklėjimo klientų, galite užmegzti partnerystę su vietinėmis savo rajono mokyklomis, kolegijomis ir universitetais (arba bent jau paprašyti jų paskelbti jūsų skrajutę jų skelbimų lentose). Kaip ir bet kuriame versle, tai padeda specializuotis tuo, ką jūs teikiate, kad išsiskirtumėte ir prisistatytumėte kaip ekspertas tam tikroje srityje (pvz., Matematikos mokytojas, 2-osios pagrindinės temos dėstytojas, anglų kalbos dėstytojas, GCSE dėstytojas, verslo auklėtojas, A lygio kuratorius …) .

57. Pristatymo kompanija

Klasikinis vyras su furgono scenarijumi. Visada yra nuolatinis objektų perkėlimo iš A vietos į B poreikis. Ypač didėjant elektroninės prekybos bumui, sunkesnių pakuočių ir objektų, kuriems reikia individualaus pristatymo ar kurjerių paslaugų, skaičius labai išaugo.

Norėdami įkurti pristatymo įmonę, jums reikės vairuotojo pažymėjimo ir didelės universalios transporto priemonės (t. Y. Furgono ar sunkvežimio). Jums taip pat reikės dirželių ir lakštų, kad perveždami apsaugotumėte ir apsaugotumėte subtilesnius daiktus nuo pažeidimų. Norėdami reklamuoti savo naują verslą, galite susisiekti su vietiniais verslais, kurie prekiauja fiziniais produktais ir kuriems reikalingos pristatymo paslaugos, sužinoti, ką jie moka už dabartines pristatymo paslaugas ir mažesnes kainas. Jei norite pradėti nuo mažesnio masto, taip pat galite pristatyti tokias kompanijas kaip „Amazon“ kaip „FLEX“ subrangovą. Taip pat verta įtraukti savo paslaugas į „Gumtree“ ir nukreipti didesnių prekių pardavėjus „eBay“, siūlančius jūsų pristatymo paslaugas.

58. Kilimų valymas

Kas kelerius metus kilimai ir pledai viršija gero kupros pagalbos poreikį, todėl reikia profesionalių kilimų valymo paslaugų. Nors žmonės gali išsinuomoti kilimų valymo priemonę, kad patys atliktų darbus, dauguma kreipiasi į profesionalų kilimų valymą. verslui išspręsti problemą.

Kadangi tarnybinį kilimų valymą yra gana lengva pradėti, vis dėlto yra didesnės įrangos išlaidos, nei daugumoje anksčiau minėtų smulkaus verslo idėjų. Jums nuolat reikės įvairių kilimų valymo mašinų ir chemikalų (nors „Ebay“ galite rasti deramą naudotą įrangą).

Kalbant apie potencialius klientus, jūs einate paskui gyvenamųjų namų rinką (privačių namų savininkai ar nuomininkai), arba į verslą, pirmasis yra neabejotinai didžiausia kilimų valymo verslo rinka.

59. Šunų vedžiojimas

Šunims reikia daug pratimų per dieną, kad jie išliktų laimingi ir sveiki. Visi myli šunis, tačiau dauguma mūsų neturi laiko ar jėgų pasivaikščioti su savo šunimi po įtemptos dienos biure.

Norėdami pradėti naudotis šunų vedžiojimo verslu, turėsite gerą fizinės sveikatos lygį, supratimą apie šuns elgesį / dresūrą ir pagrindinius diržus (keliems šunims). Jums taip pat gali prireikti šunų vedžiojimo licencijos, priklausomai nuo regiono, kuriame gyvenate.

Norėdami reklamuoti savo šunų vedžiojimo paslaugas, galite reklamuotis tokiose svetainėse kaip „Gumtree“ arba užsiregistruoti kaip teikėjas tokiose svetainėse kaip „BorrowMyDoggy“ (taip, tai tikra).

60. CV ir motyvacinių laiškų rašymas

Darbo paieška daugumai žmonių yra svarbi gyvenimo dalis, tačiau tai gali būti labai sunku. Tai dar labiau apsunkina tai, kad dauguma žmonių nežino ar nėra tikri, kaip parašyti ir susisteminti savo CV / motyvacinį laišką. Net tie, kurie gana gerai įsivaizduoja, kaip parašyti CV, dažnai ieško antros nuomonės ir atsiliepimų, kad pagerintų tikimybę gauti savo CV, kad užtikrintų visą svarbų darbo pokalbį.

Todėl vis didėjantis reikalavimas patyrusiems rašytojams, kurie moka kurti, struktūrizuoti ir tobulinti CV ir motyvacinius laiškus. Norėdami pradėti, turite turėti verslo anglų kalbos žinias, nepriekaištingą gramatiką / rašybą ir suprasti, ko ieško įmonės verbuotojai. Su šia verslo idėja susijusios starto išlaidos yra palyginti mažos, nes galite dirbti namuose ir iš tikrųjų reikia tik pagrindinės teksto apdorojimo ir redagavimo programinės įrangos (tam tikras dizaino supratimas / programinė įranga taip pat padės, nes šiame vaidmenyje yra vaizdinis elementas).

Rinkodara šiame versle gali būti šiek tiek kebli, nes jūs turite pasiekti žmones, kai jie kreipiasi dėl darbo, o ši informacija yra privati, todėl sunku identifikuoti ar pasiekti šiuos žmones. Geriausias paaukštinimo būdas būtų naudoti vietinius profesionalių tinklų renginius ir reklamuoti savo CV rašymo paslaugas mokyklose ir kolegijose.

61. Privatus detektyvas

Tapk Šerloku Holmsu ir išspręsk nusikaltimus. Realybė yra šiek tiek mažiau jaudinanti, tačiau JK yra rinka privatiems tyrėjams, kurie dažnai sprendžia sutuoktinių ginčus, seka dingusius asmenis ir kai kuriais atvejais tiria nusikaltimus.

Norėdami tapti privačiu tyrėju, turite turėti licenciją ir turėti patirties ar išsilavinimo teisėsaugos srityje. Tai labai paslauga paremta verslo idėja, turinti nedideles išankstines sąrankos išlaidas (jums gali prireikti garso įrašymo, vaizdo įrašymo ir fotografavimo įrangos). Šį verslą galima įkurti namuose, tačiau neabejotinai geriau turėti biurą, kuriame klientai galėtų susitikti su jumis ir aptarti jų tyrimo poreikius privačiai.

Norėdami reklamuoti savo paslaugas, turėtumėte įrašyti save į vietinius katalogus, sukurti svetainę ir šiek tiek laiko skirti skaitmeninei rinkodarai (PPC arba turinio rinkodarai). Šis verslas taip pat greitai keičiasi žodžiu ir rekomendacijomis. Plėsdamiesi galite kreiptis į stambų verslą ir atlikti įmonių tyrimo darbus, t. Y. Nuodugniai tikrinti darbuotojus.

62. Korektorius

Korektoriai skaito ir redaguoja rašytinį turinį, kad įsitikintų, jog nėra gramatikos, rašybos ir tipografijos klaidų. Kasmet rašomo ir leidžiamo turinio (ypač skaitmeninio) kiekis auga eksponentiškai (tai apima tinklaraščius, el. Knygas, nukreipimo puslapius ar kitokio pobūdžio turinį). Tai sukėlė didelę ir vis didesnę korektorių paklausą.

Norėdami pradėti korektūrą, turėsite puikiai suprasti anglų literatūrą ir kalbą (anglų kalba yra pagrindinė verslo kalba visame pasaulyje, tačiau galite sutelkti dėmesį į kitas kalbas). Jums taip pat reikės atkreipti dėmesį į išsamią informaciją ir galimybę skaityti / nugriebti parašytą turinį dėl greičio klaidų. Be to, turėsite teksto apdorojimo ir redagavimo programinę įrangą („Hemningway“ arba „Grammarly“).

Norėdami pradėti tikrinti darbą, galite išvardyti savo paslaugas tokiose platformose kaip „UpWork“ arba „ClickWorker“. Taip pat galite susisiekti su vietos verslu el. Paštu arba paštu, kad pasiūlytumėte savo paslaugas (įsitikinkite, kad jūsų komunikacijose nėra rašybos ar gramatikos klaidų).

63. Langų valymas

Langų valymas buvo būtinas nuo stiklo išradimo (niekas nemėgsta nešvarių langų ir jie neleidžia patekti į šviesą). Pastatų statyboje naudojamų langų / stiklo kiekis tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose labai išaugo, todėl langų valymo paslaugų paklausa buvo daug didesnė nei anksčiau.

Norėdami pradėti langų valymo verslą, turėsite pasiimti langų valymo pagrindus ir įsigyti standartinių langų valymo priemonių ir įrangos. Tai neabejotinai yra viena paprasčiausių verslo idėjų. Dėl mažų patekimo į rinką kliūčių rinka yra konkurencinga langų valymui, todėl įsitikinkite, kad tinkamai nustatėte savo kainas ir sudėkite keletą standartinių paketų.

Norėdami reklamuoti langų valymo paslaugas, spausdinkite skrajutes ir nukreipkite savo vietos bendruomenę (privačius asmenis ir verslą). Taip pat galite išvardyti savo paslaugas tokiose svetainėse kaip „FantasticCleaners“ ir nepamirškite pateikti savo sąrašo ir paprašyti savo klientų peržiūrėti „Google“ ir „Yelp“ (nurodydami kontaktinę informaciją).

64. Fotografija

Naktiniai klubai, vestuvės, renginiai … potencialių fotografijos paslaugų klientų sąrašas yra didžiulis. Jei turite padorų DSLR fotoaparatą ir turite puikią nuotrauką, tai gali būti puikus jūsų verslas.

Norėdami pradėti, jums reikės šiek tiek patirties, kaip fotografuoti ir turėti mažiausiai profesionalią fotoaparatų įrangą / redagavimo programinę įrangą. Galite prekiauti per socialinę žiniasklaidą, leisti savo darbui kalbėti už save … o ir paprašyti, kad klientai jus rekomenduotų savo draugams, šeimos nariams ir kolegoms.

Jei turite prieigą prie erdvės, kurią galima naudoti kaip fotografijos studiją, taip pat galite pasiūlyti profilio kadrus profesionalams. Už 15 minučių fotosesiją galite imti nuo 50 iki 300 svarų sterlingų, priklausomai nuo jūsų srities ir rinkodaros prieigos.

65. Asmeninis virėjas

Darbo savaitė per pastaruosius kelis dešimtmečius gerokai pailgėjo, todėl daugelis užimtų specialistų negalėjo rasti laiko apsipirkti ir paruošti sveikus / skanius patiekalus.

Taigi yra nuolatinė ir vis didėjanti paklausa visų lygių asmeninių virėjų, kurie galėtų paruošti ir pristatyti patiekalus klientams (kai kuriais atvejais – klientų namuose).

Norėdami pradėti savo asmeninį virėjo verslą, turite būti patyręs virėjas ir turėti bent jau pagrindinį maitinimo kvalifikaciją. Žiūrint iš įrangos perspektyvos, jums reikės pramoninės ewtup jūsų namų virtuvėje ir nešiojamos maisto gaminimo įrangos, kad galėtumėte nuvežti į kliento vietas (t. Y. Padorų peilių, keptuvių rinkinį …). Kaip ir bet kuriame maisto produktų versle, įsitikinkite, kad turite teisingas higienos ir maisto ruošimo licencijas bei tinkamą draudimą.

Jei norite išplėsti savo paslaugas, taip pat galite pasirūpinti svarbiais namų renginiais (ty vakarėliais, vestuvėmis) arba pasiūlyti gyventi virėjų paslaugomis (ypač turtingiems žmonėms reikalinga gyventi virėjams, vadinasi, kas nors pasiruošęs gaminti rytą , vidurdienį ir naktį).

66. DJ

Pramogų pramonė yra begemotas, o diskžokėjų paklausa, norint leisti muziką privatiems renginiams, pavyzdžiui, vestuvėms, vakarėliams ir įmonių renginiams, yra didelė.

Norėdami pradėti dirbti didžėju, jums reikės aistros muzikai, supratimo, kaip skaityti minią, ir padorios muzikos kolekcijos (arba „Spotify“ grojaraščių, atsižvelgiant į renginio tipą). Jums taip pat reikės pagrindinės didžėjų įrangos, tokios kaip deniai, maišytuvai, PA, žibintai ir vinilo kolekcija. Jums taip pat reikės transporto, kad galėtumėte gabenti savo įrangą ir save į kliento vietas.

Norėdami pradėti įsigyti klientų, galite bendradarbiauti su renginių organizavimo vietomis, renginių kompanijomis, vestuvių planuotojais ir kt., Kad galėtumėte teikti didžėjaus paslaugas. Šio tipo verslas remiasi rekomendacijomis ir žodžiu, norėdamas išplėsti savo pirminę klientų bazę.

67. Asmeninis stilistas

Tuščios eigos super turtingi tarp mūsų puikiai naudojasi asmeniniais stilistais. Asmeninio stilisto darbas yra patarti žmonėms dėl spalvų, drabužių, mados tendencijų ir galiausiai apie tai, ką klientas turėtų dėvėti kiekvieną sezoną ar konkretų renginį.

Norėdami pradėti dirbti kaip asmeninis stilistas, jums reikės išsilavinimo / patirties mados, makiažo srityje ir nepriekaištingos akies, kad gautumėte paviršutiniškų detalių (taip pat neatsilikite nuo naujausių tendencijų). Be to, šis verslas susijęs su asmeninių tinklų kūrimu, turėsite rasti įvykių, kuriuose galėtumėte susitikti ir plėtoti santykius su ypač turtingais potencialiais klientais. Taip pat galite plėtoti atvykstamąją rinkodarą naudodamiesi šia įmone, pradėdami „YouTube“ kanalą, teikiantį autoriteto patarimus stiliaus klausimais, sudarydami savo pasekėjus ir leisdami klientams ateiti pas jus.

68. Mitybos specialistas

Sveikai maitintis niekada nebuvo taip sunku, nes padaugėjo darbo savaitės. Vis daugiau žmonių stengiasi rasti laiko apsipirkti, gaminti maistą ar įgyti žinių, reikalingų jiems palaikyti sveiką mitybą (tiesiog pažvelkite į didžiulį nutukimo padidėjimą) JK pamatyti blogo maitinimo poveikį).

Mitybos specialistai kartu su asmenimis kuria maisto ir mitybos planus, kad jie galėtų gyventi sveikai. Dietos ir mitybos pramonė yra didelis verslas, kur auga mitybos specialistų, kaip paslaugos, paklausa.

Norėdami pradėti, jums reikės biuro kliento apsilankyti, būti sertifikuotu mitybos specialistu, turėti pagrindinius mitybos planus, kuriuos galima pritaikyti kiekvienam klientui, ir verslo svetainę / telefono numerį. Norėdami reklamuoti savo mitybos verslą, galite reklamuoti savo paslaugas naudodamiesi vietiniais leidiniais, bendradarbiaudami su vietinėmis sporto salėmis ir išbandydami lankstų judrią miesto teritoriją.

Taip pat galite padidinti pajamas teikdami sveiko maisto paslaugas, kad klientams nereikėtų rūpintis sveiko maisto įsigijimu / rasti laiko jį gaminti. Arba galite bendradarbiauti su kitomis organizacijomis, kad galėtumėte teikti šią paslaugą ir priimti komisinius.

69. Namų Paruošimas

Parduodamas namą vidutinis namo savininkas daro kas 7 metus ir yra nepaprastai svarbus, nes kaina, kurią pardavėjas gali gauti už savo namus, paprastai nurodo sumą, kurią gali išleisti kitam turtui. Taigi bet kokiam pardavėjui nepaprastai svarbu padidinti namo pardavimo vertę. Įrodyta, kad teisingai surengus namą pardavimo kaina gali padidėti net 5% ir paprastai bus parduota daug greičiau.

Namo pastatymas yra susijęs su interjero dizainu, iš esmės einant į namus ir pertvarkant baldus, dekoruojant ir paprastai pertvarkant turto interjerą, kad jis būtų kuo patrauklesnis idealioms potencialių pirkėjų grupėms.

Dažnai namų pakopos saugo ar nuomoja įvairius baldus, kuriuos atneša į namus, kad sukurtų norimą vizualinį efektą (ar tai darote, labai priklauso nuo kliento biudžeto). Norėdami pradėti, jums reikės suprasti interjero dizainą ir tai, kaip įvairūs aspektai / išvaizda gali padidinti turto vertę.

Kalbant apie rinkodarą, galite naudoti tokias svetaines kaip „Zoopla“ ar „rightmove“, kad surastumėte privačius pardavėjus ir susisiektumėte su jais kitais kanalais (t. Y. Laiškais, lankstinukais ar socialine žiniasklaida). Taip pat galite važiuoti dviračiu ar važiuoti aplink savo vietovę ir dėti lankstinukus į namus, kuriuose yra užrašai, kuriuose jie nurodomi kaip privatus pardavimas. Gerindami savo reputaciją, taip pat galite pradėti bendradarbiauti su vietos nekilnojamojo turto agentais, kurie atvers jums daug didesnę klientų bazę.

Taip pat galite padidinti savo namų pastatymo verslo pajamų potencialą dirbdami su vietiniu fotografu profesionaliai fotografuodami namus (ar net išmokdami patys fotografuoti padorias namų nuotraukas). Atminkite, kad kuo didesnė namo kainų žyma, tuo didesnį biudžetą jie turės pastatymui, nes skirtumas, kurį galite padaryti, yra daug didesnis.

70. Asmeninis treneris

Sportas yra pagrindinė bet kurio žmogaus gyvenimo dalis, svarbi sveikatai, ilgaamžiškumui ir geresniam išvaizdai. Asmeniniai treneriai dirba vienas su kitu arba grupėje su klientais, kad padėtų jiems pasiekti savo sveikatos ir mankštos tikslus treniruojant mankštą ir kai kuriais atvejais patariant mitybai. Taigi tikriausiai nenuostabu, kad asmeninių treniruočių rinka JK iki 2020 m. Bus verta daugiau nei 670 mln. Svarų (nuo 600 mln. Svarų 2015 m.).

Pradėti savo asmeninių treniruočių verslą yra gana paprasta, turėsite gerą fizinį pasirengimą, tikslo nustatymo patirtį ir supratimą apie mankštą / kaip organizuoti pratimus. Turėsite rasti vietą, kurią galite išsinuomoti užsiėmimams (arba organizuoti lauko užsiėmimus klientų namuose ar viešose vietose). Šiai įmonei taip pat būtina turėti svetainę ir verslo telefono numerį. Galiausiai turėsite gauti pažymėjimą ir gauti valstybinės civilinės atsakomybės draudimą (taip pat pirmosios pagalbos mokymą / pažymėjimą).

Iš ten viskas santykių žaidimas; asmeninių treniruočių imperijos yra kuriamos iš laimingų klientų rekomendacijų. Norėdami pradėti apsaugoti klientus, turėtumėte apsvarstyti galimybę bendradarbiauti su vietine sporto sale, kad pasiektumėte jų klientus. Asmeniniai treneriai gali uždirbti nuo 50 iki 500 svarų per valandą.

Skaitmeniniame amžiuje dabar jūs taip pat galite būti asmeninis treneris, dirbdamas su klientais ir registruodamasis per juos naudodamasis „Skype“ ir kitomis platformomis (nors pirmiausia turėsite įsitvirtinti kaip tinkamumo minties lyderis internete, naudodamasis turinio ir vaizdo vadovais) .

71. Pardavimas iš bagažinės

Verslo konglomeratai buvo sukurti iš automobilių bagažinės pardavimo; šios rinkos leidžia jums rasti, pirkti ir parduoti bet kokio tipo 2 ir 1 daiktus, kuriuos kada nors galite įsivaizduoti. Automobilių bagažinės pardavėjai paprastai įsigyja prekes iš namų įvažiavimo, automobilių bagažinės pardavimo ir didmenininkų, norėdami parduoti šiuos produktus prie automobilių batų už papildomą mokestį.

Norėdami pradėti savo automobilių bagažinės verslą, jums reikės nešiojamų stalų, akių pristatymui, didelės transporto priemonės (universalo ar furgono) ir prieigos prie pastovios parduodamų prekių srauto. Iš ten viskas susiję su pardavimo įgūdžiais ir bendravimu (viskas, ko neparduodate, eina namo arba parduodama už kainą / ar mažesnę kainą). Daugelis automobilių bagažinės pardavimo įmonių sutelks dėmesį į tam tikrą nišą ir sukurs lojalių klientų ratą, kurie sugrįš į daiktus, tokius kaip fotoaparatai, laikrodžiai ar baldai.

72. Tatuiruočių meistras

Šauniausias dalykas šioje pramonėje yra tai, kad paprastai galite išsinuomoti vietą tatuiruočių salone, o tai reiškia, kad jums nereikia išleisti savo svetainei £ £ £ ir galite pasinaudoti jų prekės ženklu.

Tatuiruotė yra meno forma. Norėdami pradėti, jums reikės daugelio metų išsilavinimo ar auklėjimo ir gero tatuiruočių aparato (rašalo rašiklio) ir rašalų nustatymo. Jūs taip pat turėsite gerai suprasti su tuo susijusią sveikatą ir saugą ir įsitikinti, kad yra tinkamas draudimas.

Rinkodara tatuiruočių verslą daugiausia remiasi ankstesnių klientų rinkodara iš lūpų į lūpas, tačiau taip pat galite naudoti vaizdines platformas, tokias kaip „Instagram“, kad sukurtumėte stebėtojus ir pritrauktumėte daugiau klientų.

73. Kirpimas

Pastaraisiais metais kirpimas sparčiai auga, ypač todėl, kad profesionalus plaukų formavimas ir kirpimas tapo svarbesnis / populiarus tarp vyrų ir moterų.

Norėdami sukurti kirpyklų verslą, turite turėti daug techninių žinių apie daugelio skirtingų tipų plaukų kirpimą / formavimą, taip pat visas tinkamas prekybos priemones (kirpimo mašinas, žirkles ir pan.). Mažiausias būdas pradėti yra namų paslaugų teikimas, kai lankotės pas klientus kirpti plaukų, taip pat galite išsinuomoti vietą iš vietinio kirpyklos ar subrangos. Kita verslo idėja, kur verta suprasti sveikatą / saugą ir surūšiuoti atitinkamą draudimą.

Žvelgiant iš rinkodaros perspektyvos, tai dar vienas verslas, kuris daugiausia priklauso nuo žodžio ar pravažiuojančio gatvių eismo. Skaitmeniniu požiūriu galite naudoti socialinę žiniasklaidą („Instagram“ ir „Pinterest“), kad parodytumėte naujausius darbus, rinktumėte klientų el. Laiškus ir tvarkytumėte klientų el. Laiškų sąrašą (pakartotiniam verslui).

74. Motyvuojantis kalbėtojas

Jei turite ypač įkvepiančią istoriją ar esate tiesiog nuostabūs scenoje, galite uždirbti daug pinigų gastroliuodami garsiakalbių grandinę. Konferencijos išleidžia tūkstančius svarų už 1 valandos trukmės sesijas.

Motyvacinių garsiakalbių yra įvairių formų ir dydžių, tačiau jie dažniausiai sutelkia dėmesį į sritis, įskaitant verslą, gyvenimo būdą ir tinkamumą. Norėdami pradėti kaip motyvacinis kalbėtojas, turėsite nuspręsti dėl nišos, apie kurią norite kalbėti, ir sukurti pagrindines temas, kalbas ir pristatymus (kuriuos galima pakeisti atsižvelgiant į konkrečius įvykio / kliento poreikius).

Tada norėsite sudaryti viešojo kalbėjimo darbų portfelį, kuris idealiu atveju apims profesionalią fotografiją ir vaizdo kalbėjimą renginiuose (šį portfelį galite sudaryti iš pradžių siūlydami savo paslaugas nemokamai).

Taip pat norėsite sukurti profesionalią svetainę ir įtraukti save į pranešėjų agentūras (pvz., JLA). Motyvacinis ir viešasis kalbėjimas yra konkurencingas; viskas susiję su ryšiais ir ekspozicija, tinklų kūrimu ir gero matomumo užtikrinimu per garsiakalbių platformas, kad paskatintumėte verslą.

75. Jogos instruktorius

Pilatesas ir joga yra mankštos ir meditacijos forma, kurią daugelis žmonių aktyviai praktikuoja visame pasaulyje. Abi disciplinos dažnai reikalauja ilgai laikyti įvairias pozicijas ir dažnai sutelkia dėmesį į tempimą ir savo kūno pasipriešinimą.

Norėdami pradėti savo jogos / pilateso verslą, galite išsinuomoti vietos treniruoklių salėje ar viešbutyje ir pasiūlyti užsiėmimus ar individualius užsiėmimus su savo klientais. Turėsite būti atestuoti ir suprasti, kaip mokyti klasę (paprastai 5–15 dydžio). Jums taip pat reikės kilimėlių (nebent klientai atsineša savo).

Norėdami reklamuoti šį verslą, turėtumėte dirbti su savo nuomojama erdve, kad pasiektumėte esamą klientų bazę (naudodamiesi komisijos struktūra), ir ypač atkreipkite dėmesį į 25 metų ir vyresnes moterų demografines grupes, kurios sudaro didžiąją dalį žmonių, užsiimančių pilatesu ir joga.

76. Kovos menų instruktorius

Visada populiarūs savigynos ir kovos menų kursai. Kovos menų instruktoriai teikia vieno ar kelių kovos menų, tokių kaip Karate, Kung Fu ar Krav Maga, ekspertų instrukcijas.

Norėdami pradėti mokyti kovos menų, jums reikės aukšto lygio tam tikro kovos meno įgūdžių, rasite lanksčią erdvę išsinuomoti ir turėsite treniruočių pagalvėlių / grindų, reikalingų kovos menų treniruotėms. Taip pat turėsite įsitikinti, kad esate visiškai apdraustas (didelė traumų / nelaimingų atsitikimų rizika) ir esate sertifikuotas mokyti kovos meno.

Rinkodara turėtų būti sutelkta vietoje laikraščių, informacinių biuletenių pagalba arba bendradarbiaujant su vietinėmis mokyklomis, universitetais ir kolegijomis, kad mokytų studentus. Verta nukreipti nišą, kad išsiskirtum; moterų gynybos mokymai šiuo metu būtų ypač populiari niša.

77. Šokių instruktorius

Šokių instruktoriai veda įvairaus dydžio klases nuo 10 iki 30 žmonių, dalyvauja visose šokių formose, įskaitant baletą, salsą, tango, modernią salę ir dar daugiau.

Pradėti nuo šokio instruktoriaus ar šokių akademijos yra gana paprasta, jums reikės tam tikro tipo populiaraus šokio fono, kad sukurtumėte įvairiausių šokių programų įvairaus lygio įgūdžiams, tada raskite vietą, kurią galite išsinuomoti, jei reikia (vietos bendruomenės centrai yra reguliarus šokių užsiėmimų centras). Norėdami reklamuoti šį verslą, galite reklamuotis vietiniuose laikraščiuose, vietiniuose žurnaluose ar per bendruomenės grupes.

Verta paminėti, kad šokių pamokos yra itin populiarios tarp pagyvenusių porų (didelis išleidžiamų pajamų lygis ir laisvas laikas). Norėdami pasiekti šią grupę, turėtumėte ieškoti bendradarbiavimo su slaugos namais ir savo vietine bažnyčia.

78. Asmeninis pirkėjas

Asmeniniai pirkėjai dirba tiesiogiai mažmeninės prekybos parduotuvėje arba tiesiogiai kliente. Jų vaidmuo yra patarti klientams, ką pirkti, taip pat kai kuriais atvejais padėti jiems nešti šias prekes parduotuvėje (paprastai universalinėse parduotuvėse, t. Y. „Selfridges“). Asmeniniai pirkėjai taip pat gali eiti klientų vardu ir įsigyti jiems prekių pagal trumpą informaciją (paprastai daugiausia dėmesio skiriant mados ir juvelyrinių dirbinių pirkimui).

Pradėti savo asmeninę apsipirkimo imperiją yra gana paprasta; tai grynai paslaugomis pagrįstas verslas, besiremiantis jūsų žiniomis apie naujausias prekes, kurias galima nusipirkti, ir kas pasitarnautų skirtingiems klientams.

Tam skirta rinka tęsiasi nuo viduriniosios klasės iki aukštesniosios klasės – nuo mažų senolių, kurioms reikia pagalbos nešant krepšius, iki tų, kurie yra per daug užsiėmę, kad galėtų patys apsipirkti. Rinkodara asmeniniam apsipirkinėjimui yra santykių žaidimas, todėl užsidėkite savo vakarėlio kepurę ir susiraskite keletą draugiškų draugų. Taip pat galite bendradarbiauti su įvairiomis žinomomis parduotuvėmis ir tiekėjais, kad pasiektumėte jų klientų bazę.

79. Gidas

Turizmas yra didelis verslas JK, jei gyvenate istoriniame ar dideliame mieste, yra pinigų, kuriuos galima uždirbti iš ekskursijų po orientyrus ir istorines vietas. Yra net socialinių istorijų turų rinka, t. Y. Džeko Skerdiko turai Londone.

Norėdami pradėti dirbti kaip kelionių vadovas, turėsite turėti specialių žinių apie vietovę, kurią planuojate apvažiuoti, ir nustatyti iš anksto nustatytus maršrutus / informaciją, kurią turėsite pateikti. Taip pat turėsite turėti „Blue Badge“ kvalifikaciją ir pasirūpinti būtinu valstybės civilinės atsakomybės draudimu. Pirmosios pagalbos mokymai taip pat yra patartini, kad galėtumėte suteikti reikiamą pagalbą tuo atveju, jei kas nors suserga vienoje iš jūsų kelionių.

Savo turizmo verslą galite reklamuoti dirbdami su vietos turizmo biuru arba tiesiog turėdami iškabą ir laukdami populiarioje turistų vietoje grupėms. Taip pat galima bendradarbiauti su muziejais ir kitomis su turizmu susijusiomis organizacijomis. Skaitmeniniu požiūriu galite pasiūlyti ekskursijas per tokias platformas kaip „Airbnb“, kur jie siūlo šias paslaugas, kai žmonės užsisako apgyvendinimą (šioje platformoje labai populiarios pėsčiųjų / pėsčiųjų kelionės, nes visada jos ima mokestį už visas užsakytas keliones).

80.Vakarėlių planuotojas

Vakarėlių planavimas tokiems renginiams kaip vestuvės ir 60-asis gimtadienis yra paklausūs. Vakarėlių planuotojas organizuoja vietas, maitinimą, saugumą ir visus kitus dalykus, kurių reikia norint surengti puikų vakarėlį ar renginį (atsižvelgiant į šeimininkų stresą ir apkrovą).

Šis verslas daugiausia grindžiamas paslaugomis, nes jūs esate organizatorius, tačiau jums reikės įsigyti įvairių renginių ir vakarėlių atsargų (klientas už jas mokės, jei perkate didmeninę prekę, taip pat galite padaryti atsargą už šias atsargas). Norėdami pradėti nuo vakarėlių planavimo, turėsite užmegzti ryšius su visais reikalingais tiekėjais ir sudaryti pagrindinius tipinių renginių formatus / planus.

Šis verslas pirmiausia parduodamas perduodant iš lūpų į lūpas, todėl palieskite savo vietinį tinklą, kad atliktumėte keletą pirmųjų darbų. Iš ten galite investuoti į skaitmeninę rinkodarą, skirtą vietinės paieškos srautui, susijusiam su vakarėlių planavimu, ir kurti turinį, kad įsitvirtintumėte kaip renginių organizatorius / vakarėlių planuotojas vietovėje.

81. Slaptasis pirkėjas

Mažmenininkams rūpi, ką galvoja jų klientai. Tačiau jiems gali būti sunku gauti atsiliepimų apie apsipirkimo patirtį savo parduotuvėse iš tradicinių rinkos tyrimų (kiek klientų nori užpildyti anketas).

Kai teigiama apsipirkimo patirtis yra labai susijusi su visais pardavimais ir klientų lojalumu, atsirado paslaptingo apsipirkimo reiškinys, kuris padėjo mažmenininkams suprasti, kaip klientai vertina savo apsipirkimo patirtį.

Paslaptingas apsipirkimas yra tas, kai asmeniui ar žmonių komandai mokama už apsilankymą mažmenininkų parduotuvėje, prekių įsigijimą, interjero įvertinimą ir klientų aptarnavimo pagalbos prašymą. Šio proceso metu jie vertina apsipirkimo patirtį keliais aspektais, tada pateikia ataskaitą mažmenininkui.

Norėdami įsteigti paslaptingos prekybos įmonę, turite užmegzti santykius su vietos verslu, parduoti juos ir paskui pirkti / mokėti asmenims, kurie elgsis kaip paslaptingi pirkėjai. Jūs veiksmingai veikiate kaip tarpininkas tarp mažmenininko ir paslaptingo pirkėjo, apibendrindamas informaciją ir pateikdamas vertingus rinkos tyrimus / įžvalgas apie pirkimo patirtį mažmenininkui.

Studentai dažniausiai užima paslaptingų pirkinių darbus (nors kai kuriems darbams reikalinga platesnė demografija), todėl pabandykite susisiekti su savo vietiniais universitetais ar kolegijomis. Plėsdami šį verslą, galėsite pradėti bendradarbiauti su nacionaliniais mažmenininkais, pirkdami paslaptingus pirkėjus regioninėms ir nacionalinėms kampanijoms.

82. Masažo specialistas

Šiais laikais pasaulis beprotiškai masažuoja, o rinka didžiulė. Nuo sportinių masažų iki penktadienio masažų startuolio biuruose.

Norėdami pradėti masažo verslą, jums reikės formalios masažo ar kineziterapijos kvalifikacijos ir prieigos prie erdvės kliento masažams atlikti (tam yra skirtos studijos arba jūs nuomojate vietą per valandą iš vietinių įmonių). Jums reikės masažo stalo, licencijos, atpalaiduojančio grojaraščio ir aiškaus paketų rinkinio bei kainodaros (taip pat galite valdyti šį verslą kliento biure ar namuose, jei stengiatės rasti vietos).

Masažo terapijos specialistai rinkodaros srityje turėtų ieškoti vietinių katalogų reklamai ir ieškoti skrajojančių gyvenamųjų / komercinių objektų kaip pigių būdų pasiekti klientus.

83. Šunų dresuotojas

Visiems patinka šokantis šuo, kuris prieš kelerius metus laimėjo „Britain’s Got Talent“. Jei esate šiek tiek šuns šnabždesys, tai gali būti puiki idėja jums. Dauguma naminių gyvūnėlių savininkų nežino, kaip mokyti savo augintinius, ir dažnai turi trumpą langą, kai jų jaunuoliai mokosi, arba susiduria su košmarišku naminiu gyvūnėliu (ypač šunimis).

Tai reiškia, kad tiems keliems naminių gyvūnėlių šnabždesių / profesionalių trenerių poreikis yra didžiulis, ypač tik Jungtinėje Karalystėje yra apie 10 milijonų šunų. Norėdami pradėti, turite turėti tvirtą gyvūnų dresavimo patirtį. Jums taip pat reikės prieigos prie parko ar vietos, kurią galite naudoti (ypač uždaroje erdvėje anksti, kad išvengtumėte jaunų šuniukų bėgimo). Šiame versle yra labai mažai išankstinės įrangos kainos, iš tikrųjų viskas priklauso nuo jūsų įgūdžių ir laiko.

Tikėtina, kad savaitgalį arba vakare turėsite vesti dresūros užsiėmimus šunims grupėmis arba po vieną, kai yra dauguma žmonių. Galite mokėti už sesiją arba už paketus, kurie teikia tam tikrą mokymą. Norėdami parduoti save vietos naminių gyvūnėlių savininkams, turėtumėte bendradarbiauti su naminių gyvūnėlių parduotuvėmis, fermomis ir vietiniais veterinarijos gydytojais.

84. Auskarų vėrimas

Kūno auskarų vėrimas yra kūno modifikavimo praktika. Dažniausiai tai yra ausų ir pilvo mygtukų auskarų vėrimas (ypač ausų auskarų vėrimas yra didelis moterų demografijos poreikis).

Kūno auskarų vėrimą galite greitai išmokti per kursą, jei dar nežinote, kaip tai padaryti (naudojantis šia paslauga yra mažesnė kliūtis patekti į rinką). Įsitikinkite, kad esate susipažinę su saugumu ir įsigijote atitinkamą verslo draudimą. Kalbant apie vietą, galite išsinuomoti iš vietos auskarų salono ir susitarti dėl susitikimo su klientais.

Šio tipo verslas remiasi žodžiu ir perduodama prekyba, todėl svarbu, kad jis būtų įsikūręs intensyvaus eismo zonoje. Taip pat galite atvirkščiai prisijungti prie interneto, investuoti į skaitmeninę rinkodarą ir siūlyti auskarų vėrimo namuose paslaugas savo vietovėje.

85. Sporto treneris

Futbolas / regbis / lengvoji atletika … jei turite natūralų talentą sportuoti ir mėgstate mokyti, tada tapti aukšto lygio sporto treneriu ir dirbti laisvai samdomu pagrindu vietos komandoms ir asmenims gali būti puikus verslas jums. Visoje šalyje reikalaujama laisvai samdomų sporto trenerių, kurie galėtų dirbti individualiai ir grupėje (komandoje).

Norėdami pradėti, jums reikės sporto, kuriame treniruositės, išsilavinimo, būkite patrauklūs (nes dirbsite su žmonėmis) ir idealiu atveju turėsite tam tikro lygio trenerio kvalifikaciją kolegijoje ar universitete.

Galite reklamuoti savo sporto trenerių verslą per vietos sporto klubus ir kreipdamiesi į vietines privačias mokyklas. Tai yra konkurencingas verslas, jūsų įgūdžių lygis treniruojant ir gebėjimas prekiauti bus jūsų sėkmės raktas. Kas žino, gal net būsite kitas Alexas Fergusonas.

86. Šūnų kakų rinkimas

Patikėkite ar ne, žmonės valdo verslą, pasiimdami šunų kaką. Daugelis savininkų tiesiog leidžia savo augintiniams užsiimti savo verslu kieme, ir kažkas turi tai sutvarkyti, kai daugelis nusprendžia to nedaryti. Įrengimas kainuos apie 5 svarus sterlingų, ir jūs galite jį parduoti kaip ir naminių gyvūnėlių pasisėdėjimą.

Kakučių semtuvų verslas veikia tik su dideliu pakartotiniu klientų skaičiumi (nes mokestis yra gana mažas). Puikus jūsų pajamų sistemos papildymas galėtų būti šių atliekų sutelkimas ir pardavimas ūkininkams kaip trąša (turėsite patikrinti reikalingą mišinį).

Paprasčiausias būdas parduoti savo kakavos verslą yra internetinė reklama ir skrajutės jūsų vietiniame mieste. Taip pat galite susisiekti su vietos taryba ir sužinoti, ar ji nori ką nors sutarti, kad sutvarkytų netvarką viešosiose erdvėse (turėkite omenyje, kad vietos tarybos sutartis gali būti sunku gauti).

87. Makiažo meistras

Vizažistė profesionaliai taiko kosmetiką moterims (nors vyrų makiažo pramonė auga). Jungtinėje Karalystėje asmenys paprastai samdys makiažo meistrus, kurie kosmetikai pritaikys svarbius renginius ar funkcijas, ty vestuves, vakarėlius, datas …

Norėdami pradėti dirbti kaip makiažo meistras, turite gerai išmanyti kosmetiką, odos atspalvį ir minėtos kosmetikos taikymą (tai gali reikšti, kad turite oficialų makiažo išsilavinimą ar mokymąsi internete, yra daug pamokų). Taip pat turėsite pasirinkti plaukų produktų tiekėją ir sukaupti norimų naudoti kosmetikos gaminių asortimentą. Iš pradžių galite dirbti namuose ir aplankyti savo klientus jų vietose ar renginiuose (ypač reikia vestuvių vietoje esančių makiažo meistrų). Iš ten galite išplėsti makiažo studiją, kai turite kapitalą ir norite pasiekti verslo srautą.

Norėdami reklamuoti šį verslą, galite bendradarbiauti su su vestuvėmis susijusiomis įmonėmis, tokiomis kaip drabužių siuvėjai, floristai, vestuvių planuotojai, renginių agentūros, viešojo maitinimo įstaigos ir vestuvių vietos, kad pasiektumėte jų klientus. Be apmokestinimo už jūsų paslaugą, vienas iš būdų padidinti savo pajamas yra pirkti makiažą didmeninėje prekyboje ir parduoti klientams jūsų pateiktus produktus.

88. Sodininkystės kompanija

Daugiau nei 87% JK namų turi sodus, daugelis namų savininkų nori mėgautis savo sodu, tačiau trūksta laiko ar nenori juo rūpintis, kad pasiektų tą tikslą.

Tai reiškia, kad profesionalių sodininkų, kurie priims ir prižiūrės žmonių sodus, paklausa yra didelė (vejos perkėlimas, gyvatvorių pjovimas, sodinimas …). Viskas, ko jums reikia norint pradėti, yra pagrindinė sodo įranga, tokia kaip kastuvai, mentelės ir ratukai. Jums nereikia oficialios sodininkystės kvalifikacijos, nors sodininkystės supratimas tikrai padės ir bus reikalingas didesniems / sudėtingesniems sodams.

Kalbant apie rinkodarą, galite pradėti klausdami draugų ir šeimos narių apie jų sodininkystės poreikius ir išklijuodami lankstinukus apie savo vietovę. Šio tipo verslas labai išauga remdamasis žodine rinkodara, todėl labai svarbu, kad klientai būtų patenkinti. Viskas yra sukurti pakartotinę klientų bazę, kurios sodus reguliariai prižiūrite.

Puikus dalykas sodininkystėje yra tai, kad rezultatai kalba patys už save, pradeda dirbti pas kaimyną ir keliauti į imperiją.

89. Baseinų valymas

Pastaraisiais metais Jungtinėje Karalystėje (ypač Pietų Anglijoje, kur temperatūra šiltesnė) padidėjo privačių ir valstybinių baseinų skaičius. Norint, kad šie baseinai veiktų ir būtų higieniški, reikia nuolatinės priežiūros, vadinasi, reikia profesionalių baseinų valytojų (kurie valo baseinus ir papildo eksploatacijai reikalingas chemines medžiagas).

Priešingai nei paplitusi nuomonė, norint valdyti šį verslą nereikia būti 21 metų ir gerai sukonstruotu, jis taip pat gali lengvai būti namuose, nes atlikdami darbus lankysitės pas klientus. Norėdami pradėti baseino valymo verslą, turėsite pagrindinį supratimą apie baseino valymą ir priežiūrą, taip pat įvairių chemikalų, reikalingų baseinui valyti ir užkirsti kelią infekcijoms (įskaitant chlorą). Jums taip pat reikės kelių baseinų valymo įrenginių, galbūt svarbiausia tinklo, skirto iš baseino gilinti dideles daleles.

Norėdami reklamuoti savo baseinų valymo verslą, turėtumėte nukreipti turtingus namus su baseinais lankstinukais, taip pat galite bendradarbiauti su vietiniais verslais, kurie parduoda baseinus / įrenginius, kad galėtų pasiūlyti jūsų paslaugas šalia jų (su jais imant komisinius).

Be pirminės rinkodaros, jūsų baseino verslo plėtojimas yra susijęs su pakartotiniu klientų sąrašo sudarymu, klientai jus kas mėnesį samdo techninei priežiūrai ir valymui (paprastai vasaros mėnesiais).

90. Akvariumų valymas

Žuvys ir varliagyviai gali būti puikūs naminiai gyvūnai, tačiau, atsižvelgiant į daugybę jūsų akvariumo dydį ir jų dydį, jie gali būti daug pastangų, kai reikia priežiūros.

Ypač akvariumų valymas gali užtrukti kelias valandas, o vandens imamams reikalinga profesionali valymo įranga ir chemikalai. Norėdami pradėti akvariumų valymo verslą, turėsite žinoti, kaip profesionaliai valyti rezervuarus ir akvariumus. Taip pat turėsite turėti įvairią įrangą, pavyzdžiui, žvyro valymo įrenginius ir tinklus.

Savo paslaugas galite reklamuoti tokiose platformose kaip „Gumtree“. Taip pat galite kreiptis į vietines naminių gyvūnėlių parduotuves ir su jomis bendradarbiauti – pasiūlyti jiems mokestį už kiekvieną sėkmingą siuntimą. Vietos partnerystės veiks su nepriklausomais asmenimis; Nešvaistyčiau jūsų laiko nacionalinėms parduotuvėms, nebent jūs išplėstumėte šį verslą.

91. Menininkas

Jei esate talentingas menininkas, tada nesėdėkite švaistydami to talento. Net jei tai tik pomėgis, išleiskite savo fantastinius meno kūrinius į rinką ir pažiūrėkite, kas nutiks.

Norint pradėti dirbti kaip menininkui, jums nereikia jokio oficialaus išsilavinimo, tačiau dauguma puikių menininkų turi tam tikrą išsilavinimą ar vadovavimą kitiems įsitvirtinusiems menininkams. Jums reikės studijos (kambario), kur atliksite savo darbą, ir įvairių reikmenų, priklausomai nuo jūsų gaminamos meno rūšies (aliejiniai paveikslai, akvarelė, instaliacijos ar skulptūra).

Norėdami parduoti / parduoti savo darbą, turite užmegzti ryšius su vietinėmis galerijomis, kad jūsų darbas būtų įvertintas ir parduotas. Taip pat galite parduoti tiesiogiai tokiose svetainėse kaip „Parduok savo meną internetu“. Svarbu pažymėti, kad sukurti savo darbų paklausą ir pasiekti aukštas kainas reikia laiko ir gali būti sunku (kai kuriems menininkams komercinė sėkmė pasibaigia tik ilgai po mirties, t. Y. Vincentui Van Goghui). Meno pasaulis taip pat yra labai konkurencingas dėl aktyvių menininkų, profesionalių ir mėgėjų, parduodančių meno kūrinius, skaičiaus. Tai reiškia, kad yra daug vidutinio ir aukšto lygio komerciškai sėkmingų menininkų, kurie gamina ir parduoda kūrinius per savo gyvenimą.

92. Videografas

Vaizdo grotuvo dokumentas svarbiomis progomis, tokiomis kaip vestuvės, vakarėliai ir korporatyviniai renginiai, yra vaizdo įrašas. Tada jie redaguoja ir pateikia baigtą tokių įvykių vaizdo įrašą. Videografai taip pat dirba reklaminių vaizdo įrašų, dokumentinių filmų ir kt.

Norėdami pradėti, turite turėti vaizdo įrašų įrašymo patirties ir prieigą prie tinkamos vaizdo įrašymo įrangos (tinkamas DSLR su „Rode“ mikrofonu veiks anksti). Jums taip pat reikės pažangių redagavimo įgūdžių ir prieigos prie vaizdo įrašų redagavimo programinės įrangos (vaizdo įrašų redagavimas yra sudėtingas procesas ir paprastai užtrunka daug ilgiau).

Norėdami reklamuoti savo vaizdo įrašų teikimo paslaugas, galite susisiekti su vietiniais verslais naudodami paketus (t. Y. Verslo reklaminį vaizdo įrašą, ekskursiją po namus, vaizdo įrašą apie produktų paaiškinimus …). Taip pat turėtumėte kreiptis į vietinius fotografus, nes jūsų paslaugos yra nemokamos.

93. Virtuali parduotuvĖ

Užuot pirkę / gamindami produktus, kodėl nepardavę skaitmeninių prekių? Virtualiose parduotuvėse parduodami grynai skaitmeniniai produktai, tokie kaip svetainių temos (Themeforest), nuotraukų nuotraukos („Adobe Stock“) ar dizaino darbai („VectorStock“).

Norėdami pradėti, turėsite sukurti prekės ženklą, nuspręsti dėl parduodamų produktų nišos, tada įsteigti el. Prekybos parduotuvę naudodamiesi atvirojo kodo el. P