Pradžia » Motyvacinio laiško pavyzdžiai » Vadybininko motyvacinis laiškas

Vadybininko motyvacinis laiškas

✓ Vadybininko motyvacinio laiško pavyzdys  — galite atsiųsti į savo el. paštą.
 Jame galite įrašyti savo duomenis ir naudoti kaip motyvacinio laiško šabloną.
 Motyvacinis laiškas vadybininko darbui yra sudarytas lietuvių kalba redaguojamame WORD Docx faile.
Vadybininko CV pavyzdys.

vadybininko motyvacinis laiskas
ATSISIŲSTI
Matas Stanys
Vadybninkas
+370 6 000 0000
matas.stanys@pastas.lt
ABC
Kauno g. 1
Vilnius


Gerb. [Vardas Pavardė],

Perskaitęs skelbimą, susidomėjau siūlomu darbu. Kreipiuosi į Jus norėdamas pasiūlyti savo kandidatūrą į vadybininko pareigas.

Šiuo metu studijuoju rinkodaros vadybą ABC universitete, trečiame kurse neakivaizdiniu būdu, todėl galiu dirbti pilną darbo dieną. Esu atlikęs praktiką Didžiojoje Britanijoje tarptautinėje „XYZ“ bendrovėje pardavimų skyriuje. Buvau atsakingas už naujų klientų paiešką, aptarnavimą, komercinių pasiūlymų ruošimą, sutarčių sudarymą, iškilusių problemų sprendimą ir atsakymą į klausimus.

Esu pareigingas, atkaklus, komunikabilus, orientuojuosi į rezultatą. „Draugauju“ su skaičiais, turiu puikų loginį mąstymą. Noriu toliau mokytis ir tobulėti. Puikiai dirbu komandoje bei kompiuteriu (MS Office pagrindinėmis programomis).

Jei Jums reikia daugiau informacijos, mielai ją pateikčiau. Prašau susisiekite. Esu pasirengęs pokalbiams ir tikiuosi netrukus iš Jūsų išgirsti.

 
Vardas Pavardė

Galite atsisiųsti vadybininko motyvacinio laiško pavyzdį ir naudoti jį kaip formą. Paprastai ir patogiai įrašykite savo asmeninius duomenis ir pritaikykite laišką konkrečiai darbo pozicijai.

Prieš rašant savo motyvacinį laišką, nepamirškite perskaityti mūsų gido, kaip rašyti motyvacinį laišką, o jei norite sukurti išskirtinį laišką, pasinaudokite:

Motyvacinio laiško pavyzdžiai

Nemokamais CV ir motyvacinių laiškų šablonais

Wozber platforma

Motyvacinio laiško rašymo paslauga