Pradžia » Motyvacinio laiško pavyzdžiai » Kirpėjos motyvacinis laiškas

Kirpėjos motyvacinis laiškas

✓ Kirpėjos motyvacinio laiško pavyzdys  — galite atsiųsti į savo el. paštą.
 Jame galite įrašyti savo duomenis ir naudoti kaip motyvacinio laiško šabloną.
 Motyvacinis laiškas kirpėjos darbui yra sudarytas lietuvių kalba redaguojamame WORD Docx faile.
Kirpėjos CV pavyzdys.

kirpejos motyvacinis laiskas
ATSISIŲSTI
Alina Mickevič
Kirpėja
+370 6 000 0000
alina.mickevic@pastas.lt
ABC
Darbo g. 1
Vilnius


Gerb. [Vardas Pavardė],

Rašau norėdama pasiūlyti savo kandidatūrą kirpėjos darbui Jūsų salone. Kirpėja dirbu jau aštuonerius metus, tad puikiai išmanau šio darbo subtilybes. Esu baigusi kirpėjų kursus, o šiandien nuolat tobulinuosi įvairiuose seminaruose, aktyviai seku naujausias tendencijas.

Turiu visas kirpėjo darbui reikiamas savybes – turiu stiprų estetikos jausmą, dirbu kokybiškai ir greitai. Svarbiausioms klienčių progomis (vestuvėmis ar krikštynomis) ruošiuosi iš anksto – suprantu, kad tądien jokių klaidų negali būti. Taip pat, gerai pažįstu žmones ir greitai įvertinu, ar atsisėdęs į kėdę klientas tikisi tik šukuosenos, ar ir psichologinės konsultacijos.

Labai myliu savo darbą ir, tikiu, kad savo įgūdžiais, asmeninėmis savybėmis ir nuolatiniu noru augti puikiai papildyčiau Jūsų komandą.

 
Vardas Pavardė

Galite atsisiųsti kirpėjos motyvacinio laiško pavyzdį ir naudoti jį kaip formą. Paprastai ir patogiai įrašykite savo asmeninius duomenis ir pritaikykite laišką konkrečiai darbo pozicijai.

Prieš rašant savo motyvacinį laišką, nepamirškite perskaityti mūsų gido, kaip rašyti motyvacinį laišką, o jei norite sukurti išskirtinį laišką, pasinaudokite:

Motyvacinio laiško pavyzdžiai

Nemokamais CV ir motyvacinių laiškų šablonais

Wozber platforma

Motyvacinio laiško rašymo paslauga