Pradžia » Patarimai » CV struktūra. Patarimai ir CV pavyzdys

CV struktūra. Patarimai ir CV pavyzdys

Jūsų CV yra pirmasis sąlyčio taškas tarp jūsų ir jūsų potencialaus darbdavio. Jis turėtų būti glaustas, su aiškia CV struktūra ir pateiktas lengvai skaitomu formatu, naudojant paprastą šriftą, minimalų stilių ir punktus vardinant informaciją. Plačiau, kaip parašyti CV, skaitykite mūsų gide.

Norėdami užtikrinti, kad jūsų CV struktūra yra nepriekaištinga, naudokitės patarimais, pateiktais žemiau.

Išvardinkite pagrindinius kontaktinius duomenis, kad bet kuriuo metu būtų galima lengvai su jumis susisiekti. Įsitikinkite, kad informacija yra aiškiai pateikta ir aiškiai išdėstyta jūsų CV viršuje.

Kas yra LinkedIn?

Kaip pildyti LinkedIn?

Santraukoje turėtumėte apibendrinti ir pabrėžti, ką galite pasiūlyti potencialiam darbdaviui. Apibendrinkite visus svarbiausius karjeros momentus, kurie atkreips dėmesį į tai, ką nuveikėte. Ji turėtų būti pritaikyta kiekvienam darbui atskirai.

Kaip parašyti CV santrauką?

Šioje dalyje turėtų būti jūsų darbo istorija išrikiuota nuo naujausios iki seniausios. Svarbu pritaikyti šį savo gyvenimo aprašymo skyrių konkrečiam darbui, ypač ten, kur jūsų paraiškai yra svarbios pagrindinės ankstesnių darbų pareigos.

Naudokite punktus, kad išvardytumėte turimus įgūdžius, kurie yra specifiniai ir svarbūs tam tikroms darbo pareigoms.

Įgūdžiai, kuriuos vertina darbdaviai

Jūsų CV yra galimybė parduoti save ir pabrėžti, kodėl jums labiausiai tinka tam tikros darbo pareigos, todėl svarbu nurodyti, kur ir ką pasiekėte ar laimėjote.

Pateikite tik tai, kas tinkama ar reikalinga darbui, į kurį pretenduojate. Svarbu parodyti, kokią turite kvalifikaciją ir kokių naujų žinių galėtumėte suteikti organizacijai.

  • Naudokite tinkamus „raktinius žodžius.“
  • Paaiškinkite bet kokius tarpus savo CV istorijoje ir būtinai pabrėžkite savo įgytus įgūdžius.
  • Neįtraukite akronimų ar organizacijos terminologijos.
  • Įtraukite dvi susisiekimo formas: el. adresą ir telefono numerį.
  • Būtinai atidžiai patikrinkite savo CV, ar nėra rašybos ir gramatikos klaidų.