Pradžia » Karjeros patarimai » LinkedIn kas tai?

LinkedIn kas tai?

Kas tai yra – LinkedIn? Paprasčiau tariant, „LinkedIn“ yra socialinis tinklas profesionalams. Tai tarsi „Facebook“ jūsų karjerai. Skaitykite atskirai, kaip susikurti LinkedIn asmeniui ar LinkedIn verslui.

„LinkedIn“ yra socialinė platforma, skirta darbo rinkos specialistams. Ji suteikia galimybę užmegsti karjeros ryšius ir susikurti savo profesionalų portfolio, taip pat ieškoti naujo darbo. „LinkedIn“ naudojasi tiek ilgamečiai profesionalai, tiek ką tik iškepti studentai.

Tiesą sakant, daugelis vartotojų susukuria paskyrą ir tada jos atsisako, nes net neįsivaizduoja, kaip jie turėtų ja naudotis. Čia keletas patarimų pradedantiesiems:

  • Vėl susisiekite su senais kolegomis. Galite naudoti skyrių „My Network“, kad surastumėte senus kolegas, mokytojus, žmones, klasiokus, ir bet kuriuos kitus asmenis, kurie, jūsų manymu, yra verti būti jūsų profesiniame tinkle. Tiesiog įveskite arba susiekite savo el. paštą, kad sinchronizuotumėte savo kontaktus su „LinkedIn“.
  • Naudokite savo paskyrą kaip savo gyvenimo aprašymą. Jūsų „LinkedIn“ profilis iš esmės reiškia gyvenimo aprašymą. Galite įtraukti ją kaip nuorodą, kai kreipsitės į darbus. Kai kurios svetainės, netgi leis prisijungti prie „LinkedIn“ profilio, kad būtų galima importuoti visą jūsų informaciją. Jei jums reikia sukurti gyvenimo aprašymą ne „LinkedIn“, yra tam skirtų programų.
  • Raskite ir aplikuokite į darbus. Atminkite, kad „LinkedIn“ yra viena geriausių vietų ieškoti darbo skelbimų internete. Visada gausite „LinkedIn“ rekomendacijas apie jus dominančius darbus, tačiau galite naudoti ir paieškos juostą.
  • Raskite ir susisiekite su naujais specialistais. Puiku, kad užmegzti ryšiai su senais kolegomis bendradarbiais, tačiau dar geriau yra tai, kad jūs turite galimybę atrasti naujų profesionalų, kurie gali padėti jums su jūsų darbais.
  • Prisijunkite prie grupių. Puikus būdas susitikti su naujais specialistais, yra prisijungti prie grupių ir pradėti dalyvauti.
  • Rašykite apie tai, ką žinote. Pati „LinkedIn“ leidybos platforma leidžia vartotojams skelbti tinklaraščių įrašus. Paskelbti įrašai taip pat pasirodys jūsų profilyje, o tai padidins jūsų patikimumą susijusiose srityse, susijusiose su jūsų profesine patirtimi. Nebijokite rašyti ir stenkitės publikuoti bent 1 straipsnį per savaitę, būkite aktyvūs.

Perskaitykite daugiau apie LinkedIn paskyrą verslui.

Kaip susikurti ir pildyti LinkedIn?

LinkedIn kūrimo paslauga