Pradžia » Motyvacinio laiško pavyzdžiai » Socialinio darbuotojo motyvacinis laiškas

Socialinio darbuotojo motyvacinis laiškas

✓ Socialinio darbuotojo motyvacinio laiško pavyzdys  — galite atsiųsti į savo el. paštą.
 Jame galite įrašyti savo duomenis ir naudoti kaip motyvacinio laiško šabloną.
 Motyvacinis laiškas socialinio darbuotojo darbui yra sudarytas lietuvių kalba redaguojamame WORD Docx faile.
Socialinio darbuotojo CV pavyzdys.

socialinio darbuotojo motyvacinis laiskas
ATSISIŲSTI
Toma Navickaitė
Socialinė darbuotoja
+370 6 000 0000
toma.navickaite@pastas.lt
ABC
Kaunas g. 1
Vilnius


Gerb. [Vardas Pavardė],

Norėčiau pretenduoti į socialinės darbuotojos pareigas Jūsų centre. Kaip matote iš mano gyvenimo aprašymo, turiu patirtį dirbant su įvairiomis paauglių grupėmis, todėl manau, kad aš idealiai tinku Jūsų novatoriškui jaunimo centrui.

Socialinio darbo karjerą pradėjau, nes visada norėjau teigiamai pakeisti jaunų žmonių gyvenimą. Esu įsitikinusi, jog galiu teigiamai prisidėti prie Jūsų įmonės sėkmingos veiklos.

2017 metais baigiau ABC kolegiją ir įgijau Socialinio darbo diplomą. Praktiką atlikau ABC mokykloje, kur padėjau organizuoti ir vykdyti veiklas su mokiniais, jiems teikiau socialinę ir asmeninę pagalbą.

Turiu nepriekaištingus darbo kompiuteriu įgūdžius, laisvai kalbu angliškai. Esu savarankiška, patikima, atsakinga, imuosi iniciatyvos. Nuolat siekiu tobulėti ir mokytis.

Tikiuosi, mano kandidatūra Jus sudomino, lauksiu Jūsų atsakymo. Esu pasiruošusi susitikti Jums patogiu metu.

 
Vardas Pavardė

Galite atsisiųsti socialinio darbuotojo motyvacinio laiško pavyzdį ir naudoti jį kaip formą. Paprastai ir patogiai įrašykite savo asmeninius duomenis ir pritaikykite laišką konkrečiai darbo pozicijai.

Prieš rašant savo motyvacinį laišką, nepamirškite perskaityti mūsų gido, kaip rašyti motyvacinį laišką, o jei norite sukurti išskirtinį laišką, pasinaudokite:

Nemokamais CV ir motyvacinių laiškų šablonais

Wozber platforma

Motyvacinio laiško rašymo paslauga

2020 metas yra nepaprastai svarbu turėti nepriekaištingą LinkedIn paskyrą. Nepamirškite ir susikurkite ją, kad užtikrintumėte geriausią savo poziciją darbo rinkoje.