Pradžia » Patarimai » CV klaidos ieškant darbo

CV klaidos ieškant darbo

Ko nerašyti CV

Padaryti stiprų pirmąjį įspūdį gali būti nepaprastai sunku ir gana dažnai puikiems kandidatams koją pakiša labai kvailas dalykas — CV (gyvenimo aprašymo) klaidos.

Žemiau pateiksime dažniausiai pasitaikančių klaidų sąrašą.

Nepakankamas dėmesys detalėms gali nusverti jūsų tobulo CV privalumus. Rašybos automatinis tikrinimas ne visada pastebi klaidas ir negali aptikti netinkamų žodžių, tokių kaip „diena“, klaidingai parašyta kaip „daina“, todėl visada verta paprašyti kažko peržvelgti CV ir surasti nepastebėtus netikslumus.

Atkreipkite dėmesį į savo pasiekimus, o ne perrašykite pareigų aprašymus. Pagalvokite apie sėkmingas kampanijas, naujas procedūras, pardavimų padidėjimą ir konkrečią vertę, kurią jūs įnešėte eidami dabartines ar ankstesnes pareigas.

Naudojant tokius terminus kaip „geras komunikatorius“ ir „motyvuotas“ nepagrindžiant jų faktais ar pavyzdžiais, sukuriate mažai vertės savo CV. Atsisakykite žargono ir pabrėžkite konkrečius pagrindinius įgūdžius, pagrįstus tinkamais pavyzdžiais, kad jūsų CV būtų patikimas.

Kokių žodžių reikėtų vengti CV?

Ko nerašyti į CV?

Nesutampančios datos, neteisinga asmeninė informacija ir akivaizdžios pasakos privers jus raudonuoti darbo pokalbyke. Tačiau jei net neparašėte teisingo telefono numerio ar el. pašto adreso, galite net nesusisiekti asmeniškai, todėl būtinai patikrinkite viską.

Jūsų CV neturėtų būti meno kūrinys, nebent jūs einate pretenduojate į dizainerio vaidmenį. Sudėtingas šriftas, pavyzdžiui, „Arial“ ar „Times New Roman“ ant švaraus dizaino, yra viskas, ko jums reikia. Įsitikinkite, kad CV lengva skaityti ekrane, ir išsaugokite kaip „Word doc“ ar PDF. Galite pasinaudoti mūsų jau suformatuotais nemokamais CV šablonais.

Kaip rašyti CV?

CV analizė

CV rašymo paslauga

Įsitikinkite, kad pritaikėte savo CV kiekvienam darbui atskirai. Išvardinkite įgūdžius, atsakomybes ir pasiekimus, kurie yra konkrečiai susiję su tam tikru darbu. Venkite „visiems tinkamo“ metodo ir prisitaikykite prie konkrečių reikalavimų.

Jūsų CV neturi būti romanas – jei darbdavys nėra įsitikinęs po dviejų puslapių, tikėtina, kad jie nebus įtikinti per kitus keturis. Rašykite glaustai ir prisiminkite, kad dažnai mažiau yra daugiau.

Norėdami gauti daugiau patarimų dėl CV, susisiekite su vienu iš mūsų konsultantų komanda šiandien arba spustelėkite ant karjeros patarimų skilties.

Peržiūrėkite šią svetainę: Camino Quote.